Nový Spark
venku od 2. května
Biografie legendárního kytaristy JUDAS PRIEST: Jak K.K. Downing opustil JUDAS PRIEST

Biografie legendárního kytaristy JUDAS PRIEST: Jak K.K. Downing opustil JUDAS PRIEST

V březnu tohoto roku vybuchne dvojitá nálož PRIEST. Nejenže Jidáš vydá nové album, ale navíc vyjde biografie klíčového kytaristy K.K. Downinga poprvé v češtině. Předobjednávejte nyní, abyste své jaro zasvětili JUDAS PRIEST. Kniha vychází v limitovaném nákladu 777 kusů!
Memoáry K.K. Downinga poprvé v češtině seženeš ZDE

Odchodu sekerníka a hybatele mnohých věcí z JUDAS PRIEST, je v knize věnována celá kapitola 14. Dáváme vám ochutnat její samotný začátek, ale, na to celé K.K. vlastně vymyslel, si budete muset počkat do 8. března. Kniha v ten den oficiálně vychází.

Když jsem se rozhodl opustit JUDAS PRIEST, měl jsem v hlavě setrvalou myšlenku, že taková věc lze provést dvěma způsoby. Zaprvé, mohl jsem spálit všechny mosty, a říct celému světu bez obav všechno, co jsem si doopravdy myslel. Ta druhá možnost spočívala v elegantním úklonu a odchodu středem bez skandálů a zlé krve.
Nebylo mi vlastní vyrábět dusno. Proto jsem se rozhodl věci nekomplikovat a celý proces jsem se pokoušel nastavit tak, aby byl pro všechny strany co nejakceptovatelnější. V mém prvním rozlučkovém dopise jsem uvedl, že jsem kapele dal všechno, co jsem mohl a neumím si představit, že by toho mělo být ještě víc. Pracoval jsem s termínem „odejít“, což mi přišlo schůdnější než vířit emoce výrazy jako „ukončit“ nebo „seknout s tím“. A také jsem se cítil na rockerský důchod. Každý z nás někdy dojde věku, ve kterém se rozbliká kontrolka stáří. Nabízel jsem ostatním, jak bychom mohli celou věc zrealizovat bez humbuku a zbytečné nevraživosti. Prostě jsem zvolil gentlemanskou variantu, i když v mém nitru to vařilo až běda.

K.K. Downing se v létě objeví se svou kapelou KK'S PRIEST na Masters of Rock ve Vizovicích! Takže na jednom festivalu uvidíte klasickou sestavu JUDAS PRIEST, jen ve více kapelách.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
11.07. MASTERS OF ROCK
29.07. SCORPIONS
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
10.08. PIXIES
15.08. ROCK CASTLE
03.10. VOYAGER
12.10. KISSIN'DYNAMITE
24.10. WITHIN TEMPTATION
25.10. ARCH ENEMY, IN FLAMES
26.10. POWERWOLF, HAMMERFALL, WIND ROSE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace