Nový Spark
venku od 3. ledna

Bleskovky pro 13. 10. 2014

Max Cavalera letos vydal autobiografii My Bloody Roots a snad i proto, že kytarista Andreas Kisser s některými kapitolami týkajícími se SEPULTURY (foto) nesouhlasil, posvětil vydání nové biografické publikace nazvané Relentless: Thirty Years of Sepultura. Podepsán je pod ní v Brazílii žijící Američan Jason Korolenko a vyjde 4. prosince. „Ta kniha jde do hloubky brazilských reálií i politického kontextu. Dost detailně se zabývá skladbami, studii a tak dále. Je skvělá,“ doporučuje Kisser.


Tak tohle je pořádná nálož! Sludge/postmetaloví drtiči INTER ARMA vydají zítra (14. října) EP „The Cavern“, obsahující jedinou stejnojmennou skladbu. Má však víc než třičtvrtě hodiny. Jestli myslíte, že ji unesete, zamiřte na Pitchfork , kde ji v plném znění streamují.


Hudební stanice MTV chystá poctu pro Ozzyho Osbourna. Na předávání cen MTV Europe Music Awards Madmana ocení titulem Global Icon Award, což bychom mohli přeložit jako Cenu pro celosvětovou ikonu. Ozzy bude teprve pátým interpretem, který ji od MTV dostal. Těmi předchozími byli Eminem, Whitney Houston, QUEEN a BON JOVI.


Zástupci NWOBHM RAVEN odstartovali crowdfundingovou kampaň na podporu svého příštího alba „ExtermiNation“. Na oplátku kapela nabízí například album cover verzí „Party Killers“.


Tolkienovci SUMMONING na Facebooku zveřejnili informaci, že začínají pracovat na novém albu. Prý už připravili pár nových riffů a pohrávají si s přearanžováváním skladeb z dosud posledního alba „Old Mornings Dawn“.


Dánové RAUNCHY dokončují své šesté album „Vices. Virtues. Visions.“, které bude první pro zpěváka Mika Semeského a nabízejí k poslechu song „Truth Taker“.

Nový Spark
venku od 3. ledna
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace