Nový Spark
venku od 28. června
Bleskovky pro 14. 3. 2015

Bleskovky pro 14. 3. 2015

V kuloárech se spekuluje o tom, že nové album MEGADETH s kapelou nahrál bubeník LAMB OF GOD Chris Adler a kytarista brazilské ANGRY Kiko Loureiro. Potvrzeno nic není, co byste na to však řekli, kdyby tomu tak skutečně bylo?


I když frontman AEROSMITH Steven Tyler už roky hovoří o sólovém albu, zatím jsme se od něj dočkali jen poprockového singlu „(It) Feels So Good“ (2011). Podle magazínu Billboard se ale Tylerovy sólovky dočkáme už koncem letošního nebo začátkem příštího roku. Ovšem pozor, bude se prý jednat o nahrávku z ranku country music…


Američtí rockeři COLD podepsali kontrakt s vydavatelstvím Napalm Records a příští rok u něj vydají nové album.


Švédští melodici FALCONER (foto) vydají 21. dubna „Ultimate Edition“ reedici svého debutu „Falconer“ (2001), doplněnou o dříve neslyšené bonusy, mezi kterými bude mimo jiné i úplně první demo kapely z roku 1999. Současně s touhle novinkou přichází i jedna smutná zpráva, a totiž, že FALCONER letos odehrají své vůbec poslední koncerty a nadále už budou fungovat jen jako studiová kapela.


Bývalý bubeník TRIVIUM Nick Augusto si našel místo ve formaci ORBWEAVER, ve které působí například i bývalý basák HATE ETERNAL Randy Piro.


Formace THE SANITY DAYS, tvořená bývalými členy thrasherů ONSLAUGHT, vydá 24. března debutové album „Evil Beyond Belief“. Poslechněte si z něj song „Satan´s Blood“…


Australští thrasheři 4 ARM, kterým dává doporučení například Eric A.K. z FLOTSAM & JETSAM, letos vydají čtvrté album „Survivalist“. Aktuálně z něj streamují song „Poisoned Mind“.

Nový Spark
venku od 28. června
Kalendář akcí
25.07. Skunk Anansie
01.08. Rock pod Kameňom
02.08. Motonálet
03.08. Ostrava v Plamenech
06.08. Parkway Drive, Thy Art Is Murder, Crystal Lake
07.08. Brutal Assault
10.08. Out Of Hell
14.08. Summer Breeze
16.08. Fryyfest
18.08. Metallica, Ghost, Bokassa
A co FAKKER!?