Nový Spark
venku od 3. června

Bleskovky pro 24. 10. 2014

Šéf italského vydavatelství Frontiers Records Serafino Perugino stvořil další rockový projekt: REVOLUTION SAINTS. Sestavu tvoří bývalý kytarista WHITESNAKE Doug Aldritch, bubeník JOURNEY Deen Castronovo a Jack Blades, známý z působení v kapelách jako NIGHT RANGER nebo DAMN YANKEES. Trojice už spolu nahrála album, na jeho vydání si však musíme počkat až do příštího roku.


Glenn Danzig konečně nabídl termíny, ve kterých se dočkáme jeho dvou momentálně rozpracovaných alb. Své příští řadové album vydá koncem roku 2015, minialba cover verzí „Danzig Sings Elvis“ se však dočkáme už v březnu.


Ozzy v rozhovoru s magazínem Esquire potvrdil, že s BLACK SABBATH příští rok nahrají ještě jedno album a uvedl, že „doufá, že se Bill Ward dá dohromady“. Že by chlapi se starým kamarádem přece jen alespoň teoreticky počítali? To by byl teprve comeback!


Label EarMUSIC 5. prosince vydá STRATOVARIUS (foto) oba díly „Elements“ v kompletu nazvaném jednoduše „Elements Part I & II – Complete Edition”. K mání bude buď jako 3 CD/DVD digipak anebo v box setu omezeném na počet 3000 kusů. Přidanou hodnotou budou nevydané a raritní songy či živáky.


Patříte-li k příznivcům technického death metalu PSYCROPTIC, už brzy si budete moct jejich nahrávky pořídit na vinylu v kolekci „The Early Years“. Navíc, kapela ohlašuje, že má nahrané nové album, takže se od ní brzy dočkáme i čerstvé muziky.


Grindoví pohodáři BRUJERIA dokončují po čtrnácti letech své čtvrté album, které s nimi nahrával taky Jeff Walker z CARCASS aka El Cynico a bubeník Adrian Erlandsson (AT THE GATES, PARADISE LOST) aka Podrido. Příští rok jim ho vydá label Nuclear Blast.


Tuomas Saukkonen příští rok vydá druhé album svého aktuálního projektu WOLFHEART nazvané „Shadow World“.


Norští blackmetalisté TAAKE vydají 8. prosince nové album „Stridens Hus“ a jako první z něj k poslechu nabízejí kousek „Det fins en Prins“. Tak do něj!

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
17.06. BIOHAZARD, DOWNSET
17.06. ALICE COOPER
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace