Nový Spark
venku od 3. října
Bleskovky pro 25. 1. 2016

Bleskovky pro 25. 1. 2016

SIXX: A.M. (foto) rozšířili sestavu o čtvrtého člena. Na místo bubeníka angažovali bubeníka kanadských BLEEKER RIDGE Dustina Steinkeho. Kapele už sice párkrát pomohl v minulosti, teď však byl jmenován oficiálním členem.


Zasloužilý bubenický veterán Carmine Appice bude mít 1. května venku biografii Stick It!: My Life of Sex, Drums and Rock ´N´ Roll. Psát mu ji pomáhal Ian Gittins, který se podílel i na Heroinových denících Nikkiho Sixxe.


A biografii dopsala taky Lita Ford. Lita Ford – Living Like a Runaway: Memoir. Kniha, která měla původně vyjít už v roce 2014, spatří světlo světa 23. února.


David Vincent, dnes už zase bývalý frontman MORBID ANGEL, si zahostoval na albové novince thrasherů GREEN DEATH „Gates of Hell“, která vyjde 1. dubna. A můžeme přidat ještě další doporučení. Album kapele vydá basák MEGADETH David Ellefson na vlastní značce EMP, u kterého se za chlapy přimluvil Corey Taylor (SLIPKNOT, STONE SOUR).


CHICKENFOOT se sice dušovali, že nahrávání nové společné muziky stojí čas a peníze, které se jim nechce investovat, ale zdá se, že změnili názor. Pánové finišují s novým songem a na květen si domluvili koncert. Sice jen jeden, ale koncert.


CHILDREN OF BODOM angažovali na post kytaristy Daniela Freyberga známého z dnes už neaktivních NORTHER. Zdá se, že nastálo.


Fanoušci SAXON můžou vyhlížet vinylový box set „Eagles and Dragons“. Vyjde 18. března a obsahovat bude devět alb, která kapela vydala mezi lety 1991 – 2009.


Vyhozený bubeník SÓLSTAFIR Guðmundur Óli Pálmason rozjel nový hudební projekt. Nazval ho dle jedné z největších finských sopek KATLA a k poslechu nabízí také první skladbu: „Kaldidalur“.

Nový Spark
venku od 3. října
Kalendář akcí
02.10. THE OCEAN, LLNN, PLAYGROUNDED
04.10. POLARIS, ALPHA WOLF, GRAVEMIND, STEPSON
04.10. THREE DAYS GRACE
06.10. SPARK FRESH BLOOD - TORRAX, ARAWN, RISE OF SURYA
07.10. GAAHLS WYRD, GAEREA, SAOR
09.10. MOONSPELL, MY DYING BRIDE, BORKNAGAR, WOLFHEART, HINAYANA
10.10. ALL THEM WITCHES
11.10. PARADISE LOST
12.10. CRADLE OF FILTH, ALCEST
12.10. PARADISE LOST
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace