Nový Spark
venku od 3. června

Bleskovky pro 3. 2. 2015

Vinylisté budou moct letos do své sbírky přidat čtyři alba MASTODON vydaná u labelu Reprise. Jako první 3. března na LP vyjde „Blood Mountain“, „Crack the Skye“ bude následovat v červnu, „The Hunter“ v srpnu a aktuální „Once More ´Round the Sun“ v říjnu.


Patrick Mameli, který před nedávnem rozpustil PESTILENCE, se domluvil s labelem Imperative Music na vydání debutu jeho nového projektu NEUROMORPH. Dojde k němu v průběhu letošního roku.


Michael Denner a Hank Shermann, kytaristé, jejichž kariéry jsou spjaty s MERCYFUL FATE, do vlastního projektu DENNER/SHERMANN přijali jako bubeníka Snowyho Shawa. Pohromadě tak je v podstatě část sestavy MERCYFUL FATE z alba „In the Shadows“ (1983).


Francouzští groove metalisté DAGOBA vydají ještě letos nástupce dva roky starého alba „Post Mortem Nihil Est“. Bude se jmenovat „Tales of the Black Dawn“.


Slash předloni pod vlastní produkční značkou Slasher Films uvedl horor Nothing Left to Fear a v současnosti dle svých slov pracuje na dalších čtyřech filmových projektech. Prý už ale nejde jen o horory.


WALLS OF JERICHO (foto), kteří před pár dny v rámci hardcorového Persistence Tour zavítali i do Ostravy, podepsali kontrakt s Napalm Records a po sedmi letech u nich letos vydají nové album.


Basák Greg Christian, který už od loňska není členem TESTAMENT, ohlašuje vznik projektu TRINITY FALLEN. Dohromady ho dal s kytaristou Artakem Ozanem, z lokální formace KINNEFRET. Momentálně shánějí zpěváka a tak na youtube nabízejí ke streamu pracovní dema dvou songů, kterými zatím disponují...


Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
17.06. BIOHAZARD, DOWNSET
17.06. ALICE COOPER
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace