Nový Spark
venku od 2. května
Bleskovky pro 7. 10. 2016

Bleskovky pro 7. 10. 2016

Britští thrashoví progresivci SYLOSIS si dávají pauzu. Jejich lídr Josh Middleton totiž bude v nejbližších měsících vypomáhat ARCHITECTS, kterým před pár týdny zemřel kytarista Tom Searle.


Italští deathmetaloví symfonici FLESHGOD APOCALYPSE začátkem příštího roku vyrazí na evropské turné spolu s krajany NIGHTLAND a taky Nizozemci CARACH ANGREN. 12. ledna je máme i u nás, v pražském Futuru.


Zpěvák Ronnie Romero, kterého si Ritchie Blackmore vytáhl do RAINBOW, spolupracuje s kytaristou PRIMAL FEAR Magnusem Karlssonem na projektu THE FERRYMEN. Představit by ho měli albovou prvotinou začátkem příštího roku.


Deathmetaloví klasici DEICIDE makají na novém albu. Steve Asheim hlásí, že má splněno nahrávání bicích a s vydáním můžeme počítat zkraje následujícího roku.


ABBATH (foto) chystá druhé album pod vlastním jménem. Aktuálně světu oznámil, že už se spoluhráči zkouší čerstvé skladby a vydání bychom se tak měli dočkat někdy v průběhu příštího roku.


Někdejší frontman kultovních stonerů KYUSS John Garcia vydá 27. ledna 2017 akustické sólo album „The Coyote Who Spoke in Tongues“.


Norští darkmetaloví progresivci MADDER MORTEM vydají 28. října po sedmi letech nové album „Red in Tooth and Claw“.


Doomaři NOVEMBER´S DOOM nastupují tento měsíc do studia nahrávat kulaté desáté řadové album, jehož vydání se dočkáme v průběhu příštího roku.


Veteráni QUIET RIOT chtějí příští rok vydat nové album a po epizodě s Jizzym Pearlem angažovali nového zpěváka. Je jím jistý Seann Nicols, jenž hrával se Stevenem Adlerem v jeho ADLER´S APPETITE.


Nová zpěvačka LEAVE´S EYES Elina Siirala se prezentuje singlem „Do It Anyway“, který dala dohromady se svou vlastní formací ANGEL NATION.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
02.11. GUANO APES
14.11. BETH HART
23.11. SEPULTURA
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace