Nový Spark
venku od 2. října
Bleskovky pro 8. 8. 2016

Bleskovky pro 8. 8. 2016

THE DILLINGER ESCAPE PLAN vydají 14. října nové řadové album „Dissociation“ a následně si prý vezmou „delší pauzu“.


Pamela Moore, známá pro svou roli Sister Mary z alb QUEENSRŸCHE, pracuje na svém druhém metalovém sólo albu. Pomáhá jí s ním mimo jiné bubeník KAMELOT Casey Grillo.


Němečtí powermetalisté MAJESTY ani ne rok a půl po vydání svého posledního alba „Generation Steel“ oznamují, že pracují na jeho nástupci. Vyjít by měl začátkem příštího roku.


ARCH ENEMY prý mají připravených asi osm songů pro své nové album, ještě před ním se však dočkáme živáku, kterým orámují kapitolu jménem „War Eternal“. Mimochodem, v srpnovém Sparku pro vás máme rozhovor s Alissou! Kapela už je nažhavená na Brutal Assault...


Bubenický veterán ze SCORPIONS Herman Rarebell založil nový projekt s dalším matadorem, zpěvákem Michaelem Vossem, a také se Stephanem Hinzem z H-BLOCKX. Jako ROCK WOLVES budou debutovat 28. října.


AMARANTHE (foto) mají hotové nové album a pojmenovali ho opět pěkně velikášsky - „Maximalism“. Vydání se dočkáme v průběhu října, přičemž na jeho konci se kapela vypraví na turné, na němž spolu se SONIC SYNDICATE 14. listopadu dorazí taky do Prahy.


Rockoví veteráni TYKETTO vydají 14. října nové album „Reach“. Obsahovat bude celkem tucet songů, plus jeden jako bonus.


THE RAVEN AGE, formace šéfovaná synem Stevea Harrise z IRON MAIDEN Georgem Harrisem, bude v prosinci debutovat počinem nazvaným „Darkness Will Rise“.


Nového alba MORBID ANGEL se dočkáme někdy v průběhu příštího roku. Kapela to oznámila při příležitosti podpisu kontraktu s vydavatelstvím UDR Music.


Bývalý kytarista EUROPE Kee Marcello 14. října vydá sólové album „Scaling Up“.


Post-rockeři RUSSIAN CIRCLES, kteří 20. listopadu přijedou do pražského Lucerna Music Baru, streamují své čerstvé album „Guidance“.

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace