Nový Spark
venku od 1. června
Bleskovky pro 9. 8. 2015

Bleskovky pro 9. 8. 2015

LAMB OF GOD slaví se svou albovou novinkou „VII: Sturm und Drang“ úspěch. V Kanadě debutovali na špici prodejního žebříčku, v Austrálii na druhém, ve Finsku na třetím a ve Švýcarsku na pátém místě. Připomínáme v této souvislosti srpnový Spark, ve kterém se kapele věnujeme...


Norští experimentátoři SHINING vydají 16. října své sedmé řadové album pojmenované „International Blackjazz Society“.


Švédští gothici DRACONIAN vydají 30. října po čtyřech letech nové album „Sovran“.


Brazilští ALMAH se začátkem srpna pustili do nahrávání nového alba, jehož vydání se dočkáme zkraje příštího roku.


EVANESCENCE se rozešli s kytaristou Terrym Balsamem a angažovali na tento post překvapivou posilu – Jen Majura, baskytaristku německých folkmetalistů EQUILIBRIUM.


Rob Zombie už má nové album nahrané nějaký ten pátek, na vydání si ale ještě pár měsíců počkáme. Zpěvák odhaduje, že až do března.


Glenn Hughes a italský kytarista Dario Mollo dali po jedenácti letech dohromady nové album projektu VOODOO HILL. Pod názvem „Waterfall“ vyjde 18. října.


Tuzemská powermetalová špička, formace SEBASTIEN (foto), začala zveřejňovat jména hostů, které se objeví na jejich druhém albu. Tím prvním je Zak Stevens známý ze SAVATAGE či CIRCLE II CIRCLE. S kapelou nazpíval skladbu „The Ocean“. „Dark Chambers of Déjà Vu“ vyjde 25. září a kapele se povedl nevšední kousek – instrumentální verze nové skladby „Crucifiction of the Heart“ zní v oficiální upoutávce na příští ročník festivalu Wacken Open Air.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace