Nový Spark
venku od 1. listopadu
BLITZ UNION pálí další kulku ze svého EP

BLITZ UNION pálí další kulku ze svého EP

BLITZ UNION vydali v půlce dubna EP o šesti písních „Not Proud“. Společně s tím vypustili i další ukázku s klipem.

Stejnojmenná skladba „Not Proud (To Be A Human Being)“ je už pátou zveřejněnou skladbou s klipem. Není přitom úplně obvyklé, aby kapela vystřílela všechny skladby z albu ještě před samotným vydáním. „Nám úplně nejde o nějaký moment překvapení, ale spíš o uzavření další vlny nahrávek. EP ‚Not proud‘ zůstane velmi pravděpodobně jen v on-line formátu. Fyzické kopie buďto nebudou vůbec, nebo jen v nějakém limitovaném vydání. Všechnu sílu pak chceme směřovat k našemu debutovému albu, které by mělo vyjít na podzim tohoto roku,“ osvětlila nám situaci kapela v rozhovoru v dubnovém Sparku.

Čtveřice sbírala v poslední době zkušenosti za Atlantikem, což se promítlo prakticky do každého segmentu jejich působení, zahraničním managementem a vizuální prezentací počínaje a samotnou hudbu konče. Právě po hudební stránce urazili BLITZ UNION největší kus cesty. Oproti debutu výrazně zdokonalili songwriting, nahrávka je špičkově zprodukovaná, zvuk vyleštěný a mohutný.

Recenzi alba najdete v květnovém čísle, které je v prodeji od 30. dubna.

Nový Spark
venku od 1. listopadu
Kalendář akcí
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace