Nový Spark
venku od 2. srpna
BLITZ UNION pálí další kulku ze svého EP

BLITZ UNION pálí další kulku ze svého EP

BLITZ UNION vydali v půlce dubna EP o šesti písních „Not Proud“. Společně s tím vypustili i další ukázku s klipem.

Stejnojmenná skladba „Not Proud (To Be A Human Being)“ je už pátou zveřejněnou skladbou s klipem. Není přitom úplně obvyklé, aby kapela vystřílela všechny skladby z albu ještě před samotným vydáním. „Nám úplně nejde o nějaký moment překvapení, ale spíš o uzavření další vlny nahrávek. EP ‚Not proud‘ zůstane velmi pravděpodobně jen v on-line formátu. Fyzické kopie buďto nebudou vůbec, nebo jen v nějakém limitovaném vydání. Všechnu sílu pak chceme směřovat k našemu debutovému albu, které by mělo vyjít na podzim tohoto roku,“ osvětlila nám situaci kapela v rozhovoru v dubnovém Sparku.

Čtveřice sbírala v poslední době zkušenosti za Atlantikem, což se promítlo prakticky do každého segmentu jejich působení, zahraničním managementem a vizuální prezentací počínaje a samotnou hudbu konče. Právě po hudební stránce urazili BLITZ UNION největší kus cesty. Oproti debutu výrazně zdokonalili songwriting, nahrávka je špičkově zprodukovaná, zvuk vyleštěný a mohutný.

Recenzi alba najdete v květnovém čísle, které je v prodeji od 30. dubna.

Nový Spark
venku od 2. srpna
Kalendář akcí
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace