Nový Spark
venku od 1. prosince
BLITZ UNION čeká na jaře turné s LORD OF THE LOST

BLITZ UNION čeká na jaře turné s LORD OF THE LOST

Němečtí rockeři LORD OF THE LOST si na jaro 2024 přichystali pro své fanoušky velkolepé evropské turné nesoucí název „15 Years of LORD OF THE LOST“ v rámci oslav jejich nově vydaného alba „Weapons of Mass Seduction“, které spatří světlo světa 29. prosince tohoto roku. Jako speciální host s nimi vyrazí i pražská elektro-rocková sebranka BLITZ UNION.

BLITZ UNION odjedou s LORD OF THE LOST první polovinu turné – představí se tak v Paříži, Madridu, Barceloně, Amsterdamu a v mnoha dalších evropských městech! Spolu s nimi se jako speciální hosté představí také THE RAVEN AGE.

„Poté, co jsme se letos blížili ke konci německé tour s kapelou SUBWAY TO SALLY, říkali jsme si ‚Co dál? Jak na to nejlépe navázat?‘. A shodli jsme se na tom, že žánrově by nám slušela nějaká společná tour s DEATHSTARS nebo LORD OF THE LOST. Víkend na to nás viděl na koncertě v Heidelbergu manažer LORD OF THE LOST, přišel za námi do backstage a říkal, že bychom se jim strašně hodili a věří, že by to fungovalo a pokusí se společnou tour zařídit. WOW! Pár měsíců na to, na německém Amphi festivalu, kde hráli i LORD OF THE LOST, si nás přišel poslechnout frontman kapely Chris Harms a ještě ten den jsme dostali zprávu, že nás na tom turné chtějí! Co si budeme povídat, toto je pro nás doposavad největší pocta a odměna za naší práci. Velmi si toho vážíme a už se nemůžeme dočkat!” přiblížil detaily toho úspěchu Mark Blitz.

BLITZ UNION hrají žánr, kterému říkají EDM-ROCK, směs elektroniky a rocku s příměsí metalu, popu i rapu. Kapela vznikla v roce 2019, jeden z prvních koncertů odehrála v legendárním klubu Whisky A Go Go v Los Angeles. Vydali EP „Revolution“, na kterém spolupracovali se sedminásobným držitelem Grammy, producentem Stevem Thompsonem, a v roce 2021 album „Absolution“. Dříve vystupovali pod názvem THE SNUFF a zaměřovali se hlavně na řízný rock, jako BLITZ UNION se více přibližují německým RAMMSTEIN.

Album „Absolution“ koupíte na Sparkshopu


Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
14.12. HARLEJ, ECLIPSE
15.12. HARLEJ
16.12. STILLBIRTH, MONUMENT OF MISANTHROPY, BASEMENT TORTURE, ad.
16.12. BRYAN ADAMS
16.12. HARLEJ
19.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
20.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
21.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
22.12. HARLEJ
23.12. TYRŠOVA SPOLEČNOST, SEPTUM ŠEJDREM, FKLETZI
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace