Nový Spark
venku od 1. srpna
Domácí BLITZ UNION se v novém klipu zaobírají HIV

Domácí BLITZ UNION se v novém klipu zaobírají HIV

Pražská electronic-metalová čtyřka vypustila do světa novou pecku „Hotel India Victoria“. Nepříliš konkrétní název v sobě ovšem nese velmi nevlídné poselství.

Pojmenování písně totiž vychází z mezinárodní hláskovací abecedy NATO, kde výraz Hotel zastupuje písmeno H, India písmeno I a Victor (zde si kapela pojmenování lehce upravila) písmeno V. Dohromady tedy HIV.

Videoklip pak ponuré téma dokonale podtrhuje. „Klip je takový zlý sen. Imaginární hotel ve sterilním prostředí, kde se na první pohled zdá být vše čisté, až vlastně dojde k té myšlence,“ komentuje vizuální dílko, jež vzniklo v režii Michala Skořepy, basák kapely Jan Šorm. Ten si vzal na starost i kompletní, o finální mix a mastering se postaral Dino Medanhozic.

Skladba vyšla u německého labelu „Dreamstart Music & Management“ a nově pod distribucí The Orchard a byla zařazena do velkého Editorial Spotify Playlistu „New Metal Tracks“ s 530 tisíci sledujícími.

Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
09.08. BRUTAL ASSAULT
14.08. LIMP BIZKIT
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace