Nový Spark
venku od 2. května
Brněnští šílenci DENOI jedou na Východ

Brněnští šílenci DENOI jedou na Východ

Nestává se často, aby české kapely vyšplouchly z domácího rybníka a vycestovaly si na vandr někam do zahraničí. Ano, pravdou je, že koncerty po okolních státech si české kapely dávají dnes již běžně, ale vyrazit na plnohodnotnou tour, to už se zas tak často nevidí.

Mladá ambiciózní brněnská smečka s názvem DENOI se toho evidentně nebojí. Právě totiž oznámili svoji šňůru na říjen 2017. Počty jsou jednoduché: 20 dní, 16 koncertů, 6 států a přes 7000 Km.


Kapelník skupiny Grichard se k tomu vyjádřil: „Víte, sen každého hudebníka je hrát v plném klubu. Když už ale máte něco málo za sebou, chcete jít dál. Právě tohle je pro nás skutečná výzva a skutečný sen. Nebudeme si nic nalhávat, je to hromada práce a příprav. Všichni se ale velmi těšíme a zároveň máme trošku strach z toho, jak to dopadne.“

Kluci si projdou Polskem, celým Pobaltím, Ruskem ze severu až na jih a přes Ukrajinu zpátky domů. Kluci, držíme palce, ať vše dopadne dobře. Budete nám referovat o svých dobrodružstvích po návratu.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
26.05. DREAM THEATER, DEVIN TOWNSEND
26.05. SCORPIONS
26.05. MARDUK
27.05. MARDUK
27.05. KORN
28.05. MARDUK
30.05. SPECTRAL WOUND, GAEREA, ALTARS ABLAZE
02.06. METALFEST 2022
06.06. WIEGEDOOD + SUPPORT
09.06. MIDNIGHT, NIGHT DEMON, LAID TO WASTE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace