Nový Spark
venku od 2. října
Bubeník DYMYTRY mlátí METALLICU, BLACK SABBATH, SLIPKNOT i MOTÖRHEAD

Bubeník DYMYTRY mlátí METALLICU, BLACK SABBATH, SLIPKNOT i MOTÖRHEAD

Miloš Meier, bubeník DYMYTRY, české SUPERGROUP (Střihavka, Pavlíček, Dragoun...) a vlastní bubenické show Drumming Syndrome, natočil dvacetiminutové vystoupení pro jihokorejský Seoul Drum Festival 2021.

Na tomto festivalu v Soulu už vystupoval v roce 2017, letos se však akce konala vzhledem k celosvětové Covid situaci pro zahraniční interprety pouze online. Kromě špičkových jihokorejských bubeníků doplňovali Miloše Meiera světové bubenické hvězdy Dave Weckl (např. Chick Korea, Mike Stern, Dave Weckl band), Tony Royster (např. Jay-Z) a Ronald Bruner jr. (např. ex-SUICIDAL TENDENCIES, Stanley Clarke, George Duke)

Miloš Meier svůj program postavil na bubnování do krátkých ukázek známých rockových a metalových skladeb doplněných o bubenická sóla a vlastní invenci. Po minutovém bubenickém sóle v úvodu tak uslyšíte „Blackened“ od METALLIKY, „Raining Blood“ od SLAYER a technickou „Bleed“ od MESHUGGAH. Tenhle tvrdý metalový začátek přejde do nu-metalových LINKIN PARK doplněných o bubenické improvizace, SLIPKNOT zastoupených skladbou „Unsainted“ a „Twisted Transistor“ od KORN. Následuje bubenické sólo, které vyvrcholí klasikou „War Pigs“ od BLACK SABBATH. Ve finále tohoto vystoupení pak Miloš Meier bubnuje do Queenovské „We Will Rock You“ a „Pour Some Sugar on Me“ od DEF LEPPARD. Celou tuto výbušnou show uzavírá „Ace of Spades“ od MOTÖRHEAD.

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace