Nový Spark
venku od 1. července
Miloš Meier oslavil své kulatiny novým videem s příznačným názvem „40 Broken Sticks“

Miloš Meier oslavil své kulatiny novým videem s příznačným názvem „40 Broken Sticks“

Bubeník kultovních DYMYTRY, industriálně metalových MEAN MESSIAH a vlastního projektu DRUMMING SYNDROME, oslavil 17. června čtyřicáté narozeniny. Za svoji kariéru se stal, i díky spoluprací s českou hudební špičkou, svými sólovými koncerty, i bubnováním na bubenických festivalech po celém světě, bezesporu jednou z našich nejvýraznějších, nejen bubenickou, osobností.

Na své narozeniny vydal své nové Drumming Syndrome video s názvem „40 Broken Sticks“. „Těch paliček jsem ve skutečnosti zlámal mnohonásobně víc (smích), ale protože tohle video vychází na mé kulaté narozeniny, chtěl jsem to video spojit přímo s nimi. A název tomu tedy napovídá. A hlavně jsem taky chtěl tímto videem poděkovat všem za narozeninová přání, kterých přišla opravdu hromada. Takže moc díky ještě jednou, vážím si toho!“ říká Meier k názvu videa.


Skladba „40 Broken Sticks“ je instrumentální verzí skladby „I See Black“ z desky „In Infinite Illusion“ od Mean Messiah. Jedná se tak už o druhou Drumming Syndrome předělávku z tohoto alba. „S Danem Frimlem, mozkem Mean Messiah, se mi skvěle spolupracuje a dokážeme se vždycky napojit na stejnou hudební vlnu. Baví mě jeho rytmický cítění a celkové vnímání hudby, proto si i téměř každou Mean Messiah skladbu dokážu představit i v Drumming Syndrome verzi. Po skladbě „Drumming With The Fire“ je to tedy další v originále Mean Messiah skladba. Dal jsem ji ale opět do instrumentální podoby, přidal perkusivní bubny a dlouhé bubenické sólo doprostřed skladby. To je hrané na speciálně sestavenou sestavu z menších rozměrů a bubnů z dnes už vzácného bubingového dřeva. Celkem tedy hraju v „40 Broken Sticks“ na troje bubny. Velké metalové dvojkopákové bubny, unplugged perkusivní sadu a již zmíněnou sólovou sestavu. Do celé skladby se pak místo zpěvů přidaly různé synťáky, epické zvuky a efekty,“ doplňuje Meier k nové skladbě.

Skladba je k vidění na YouTube a i k dostání na všech streamovacích platformách a bude součástí nového Drumming Syndrome alba. To bude mít název „Drums or Nothing“ a vyjde na přelomu roku.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace