Bubeník kapely GARBAGE a producentské eso Butch Vig nedávno diskutoval o kulturním dopadu kultovní nahrávky NIRVANY „Nevermind“. Tvrdí, že kdyby album vyšlo v dnešní době, nemuselo by zdaleka dosáhnout takového úspěchu, jakého se dočkalo v době vydání.