Nový Spark
venku od 1. června
Bývalé členky THUNDERMOTHER startují novou kapelu THE GEMS

Bývalé členky THUNDERMOTHER startují novou kapelu THE GEMS

Překvapivá zpráva přišla minulý měsíc ze Švédska. Dívčí hardrockovou kapelu THUNDERMOTHER opustily hned tři její členky ze čtyř. Byla by škoda, aby takové nadějné muzikantky odešly z hudební scény, a tak už teď oznamují založení kapely nové…Seznamte se s THE GEMS!

Zpěvačka Guernica Mancini, bubenice Emlee Johansson a kytaristka Mona Lindgren. To jsou členky nové kapely THE GEMS. V THUNDERMOTHER zůstala kytaristka Filippa Nässil, která bude pokračovat s novou sestavou – zpěvu se ujme Linnéa Vikström (THERION, AT THE MOVIES) a baskytary Majsan Lindberg.

THE GEMS vykopnou nový singl „Phoenix“ už v dubnu. O jeho vztahu k náhlému odchodu tria z THUNDERMOTHER Mancini řekla: „Chtěly jsme nadějný a pozitivní první singl o tom, že vidíme světlo na konci tunelu. Takhle jsme se cítily, když jsme se probojovávaly temným obdobím naší kariéry.“ Dále poznamenala, že koncerty THE GEMS budou zahrnovat i materiál z posledních dvou alb THUNDERMOTHER „Heat Wave“ (2020) a „Black and Gold“ (2022).

Mancini se ke kapele přidala v roce 2017. I když se všechno zdálo skvělé, v zákulisí tomu asi tak nebylo. V jednom z nejnovějších rozhovorů prozradila, že se v kapele necítila dobře už od začátku: „Bylo to šest drsných let. Ale i přese všechno špatné bych nic neměnila. Mám s kapelou skvělé zážitky. Díky THUNDERMOTHER se ze mě stala zpěvačka, kterou jsem teď. Jízda to byla hrbolatá, ale přesto krásná. Hodně mě naučila o sobě samé.“

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace