Nový Spark
venku od 1. července
Death metalová bruska ENTRAILS headlinerem festivalu SYMBOLIC u Kolína

Death metalová bruska ENTRAILS headlinerem festivalu SYMBOLIC u Kolína

První ročník našlapaného festivalu SYMBOLIC, který se zaměřuje na death, grind a další tvrdé žánry metalové oznamuje dalšího zahraničního headlinera. Po německých REVEL IN FLESH, se Třmi Dvory ponese kosti trhající sound ENTRAILS.


S ENTRAILS navrch přinášíme první várku kapel, které se ve Třech Dvorech u Kolína v termínu 4. - 7. 7. 2018 také objeví. Celkový počet vystupujících se nakonec ustálí na počtu úctyhodných 60 souborů!

„Myslím si, že se máte opravdu na co těšit. Rádi bychom Vám totiž v časovém prostoru nede-honestujícím vystupující představili kapely, o kterých si myslíme, že by mohli stát za Vaši pozor-nost. Pečlivě pro Vás vybíráme z naší i světové scény jména, která nás oslovila, bohužel mnohdy jména, která přes politiku některých větších festů nedostávají prostor k existenci jim vlastní – tedy ke koncertování. Co Vám navrch, na tomto místě, právě teď ještě mohu slíbit, je minimálně JEDEN hlavní headliner celého SYMBOLIC festu 2018, s kterým již několik měsíců intenzivně jed-náme. Vše se dozvíte, až uzraje ten správný čas,“ říká organizátor festivalu Dejvy.

Mrkněte na stránky pro další informace www.symbolic.cz . Lístky startují na velice příjemných 580 korunách za kus. K dostání v předprodeji na portálu Ticketstream.


Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
05.07. JACK WHITE
07.07. MASTERS OF ROCK 2022
13.07. KISS
22.07. PEARL JAM
25.07. GOJIRA, ALIEN WEAPONRY, EMPLOYED TO SERVE
28.07. SLIPKNOT
28.07. BENÁTSKÁ!
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH 2022
09.08. BRUTAL ASSAULT
14.08. LIMP BIZKIT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace