Nový Spark
venku od 1. března
Debut MERCYFUL FATE slaví 40 a remasterovaný je nově ke streamu

Debut MERCYFUL FATE slaví 40 a remasterovaný je nově ke streamu

V říjnu uplynulo přesně čtyřicet let od vydání debutového alba MERCYFUL FATE „Melissa“, což vydavatelství Metal Blade Records připomíná uvolněním jeho remasterované podoby na streamovací platformy. Jde o verzi z roku 2005, kterou má na svědomí renomovaný Ted Jensen a která v digitální podobě dosud oficiálně k dispozici nebyla. A není to vše, co bylo ke kulatému výročí připraveno, společnost Bravado vytvořila nový MERCYFUL FATE merch právě s motivy „Melissy“.

MERCYFUL FATE na Sparkshopu

Mezitím fanoušci Kinga Diamonda dál čekají na vydání nějakého nového materiálu, ať už s MERCYFUL FATE či KING DIAMOND, který dánský muzikant slibuje už dlouhé roky. V tom příští by se už ale vážně měli dočkat. „Příští rok bychom mohli s něčím přijít. Neřeknu kdy ani kde, ale můžu potvrdit, že se tou možností zcela vážně zabýváme,“ přislíbil Kingův věrný souputník z KING DIAMOND, kytarista Andy La Rocque s tím, že už zase koncertující MERCYFUL FATE by měli vydat alespoň jeden či dva nové singly.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
08.03. MESHUGGAH
08.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
09.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
11.03. IDLES
13.03. AVATAR
14.03. THERION
14.03. FIREWIND, MASTERPLAN
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace