Nový Spark
venku od 1. prosince
Nové desky KING DIAMOND a MERCYFUL FATE na obzoru – už mají i název!

Nové desky KING DIAMOND a MERCYFUL FATE na obzoru – už mají i název!

Zpěvák King Diamond se v nedávném rozhovoru rozhovořil o nových albech svých kapel MERCYFUL FATE a KING DIAMOND. Obě desky už mají název, jedna dokonce i cover art. Která asi vyjde dříve?

KING DIAMOND a MERCYFUL FATE na Sparkshopu

Dánská heavymetalová legenda byla hostem nedávné epizody show Shawna „Clowna“ Crahana ze SLIPKNOT. Tam se Diamond vyjádřil k novým deskám MERCYFUL FATE i KING DIAMOND: „Jsme nyní v procesu pilné práce. S Hankem Shermannem píšu pro MERCYFUL FATE a s Andy LaRocquem pro KING DIAMOND. Nové album KING DIAMOND se bude jmenovat ‚The Institute‘ a celý koncept vydá na dvě desky. Takže bude část jedna a část dvě, aby byl příběh kompletní. Jak je očividné z názvu, skladby budou děsivé, tajemné a zvláštní. Pro album MERCY už název také máme, ale ten zatím neprozradím. Máme dokonce i návrh obalu alba. Oboje jde k základům MERCY, ke kapele se parádně hodí,“ řekl zpěvák a dodal, že obě desky by měly být venku ještě před turné obou skupin.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
14.12. HARLEJ, ECLIPSE
15.12. HARLEJ
16.12. STILLBIRTH, MONUMENT OF MISANTHROPY, BASEMENT TORTURE, ad.
16.12. BRYAN ADAMS
16.12. HARLEJ
19.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
20.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
21.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
22.12. HARLEJ
23.12. TYRŠOVA SPOLEČNOST, SEPTUM ŠEJDREM, FKLETZI
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace