Nový Spark
venku od 1. března
DEF LEPPARD mají vlastní drinky a vyjde jim kniha

DEF LEPPARD mají vlastní drinky a vyjde jim kniha

Vydavatelství Genesis Publications se zhostilo vydání knižního počinu Definitely: The Official Story of Def Leppard. Publikace vycházející 25. listopadu si nárokuje být tím nejkompletnějším souhrnem života DEF LEPPARD, jaký byl kdy vydán, což podtrhuje vyprávění přímo členů kapely a fotografie či jiné vizuální materiály z jejích archívů. Mezi nimi ukázky ručně psané korespondence, storyboardy k videoklipům, návrhy k přebalům alb nebo dříve nevadné fotky.

Informace o vydání vychází v době, kdy DEF LEPPARD konečně odstartovali stadionové turné, na němž se doplňují s navracejícími se MÖTLEY CRÜE, a kdy může sledovat úspěch čerstvě vydané novinky „Diamond Star Halos“. Ta se v prvním týdnu vydání dostala na desátou příčku prodejního žebříčku Billboard 200.

„Diamond Star Halos“ na Sparkshopu

A také v době, kdy DEF LEPPARD slaví pětačtyřicet let na scéně, což firma Brands For Fans pojala jako příležitost k vydání dvou prémiových oficiálně licencovaných ginů pojmenovaných po dvou velkých hitech kapely „Animal“ a „Rocket“.

Za Spark můžeme slíbit, že fanoušci DEF LEPPARD se mají v červencovém čísle nač těšit!

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
24.03. APOCALYPTICA, EPICA
25.03. CANNIBAL CORPSE, DARK FUNERAL, INGESTED, STORMRULER
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace