Nový Spark
venku od 1. července
DEF LEPPARD mají vlastní drinky a vyjde jim kniha

DEF LEPPARD mají vlastní drinky a vyjde jim kniha

Vydavatelství Genesis Publications se zhostilo vydání knižního počinu Definitely: The Official Story of Def Leppard. Publikace vycházející 25. listopadu si nárokuje být tím nejkompletnějším souhrnem života DEF LEPPARD, jaký byl kdy vydán, což podtrhuje vyprávění přímo členů kapely a fotografie či jiné vizuální materiály z jejích archívů. Mezi nimi ukázky ručně psané korespondence, storyboardy k videoklipům, návrhy k přebalům alb nebo dříve nevadné fotky.

Informace o vydání vychází v době, kdy DEF LEPPARD konečně odstartovali stadionové turné, na němž se doplňují s navracejícími se MÖTLEY CRÜE, a kdy může sledovat úspěch čerstvě vydané novinky „Diamond Star Halos“. Ta se v prvním týdnu vydání dostala na desátou příčku prodejního žebříčku Billboard 200.

„Diamond Star Halos“ na Sparkshopu

A také v době, kdy DEF LEPPARD slaví pětačtyřicet let na scéně, což firma Brands For Fans pojala jako příležitost k vydání dvou prémiových oficiálně licencovaných ginů pojmenovaných po dvou velkých hitech kapely „Animal“ a „Rocket“.

Za Spark můžeme slíbit, že fanoušci DEF LEPPARD se mají v červencovém čísle nač těšit!

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace