Nový Spark
venku od 31. prosince
Den D pro AMARANTHE, jejich „Manifest“ je venku

Den D pro AMARANTHE, jejich „Manifest“ je venku

Konečně nastal den, kdy AMARANTHE mohou zakřičet do světa z plných plic. Dosud nejepičtější album švédských metalových hrdinů „Manifest“, šesté v jejich kariéře, vychází 2. října.

AMARANTHE komentují: „Jsme hrdí a šťastní, že jsme konečně odhalili světu „Manifest“, album napsané s čistou radostí a nadšením, které ovšem téměř nespatřilo denní světlo. Čelili jsme rozhodnutí, jestli nahrát desku navzdory celosvětové pandemii, ale neměli jsme pochyb o tom, že to zvládneme a nahrávka letos skutečně vyjde. Naši dlouholetí fanoušci dobře vědí, že skupina AMARANTHE je o pozitivní a nakopávací energii a právě tuto náladu teď potřebujeme víc než kdy jindy. „Manifest“ je naše dosud nejsebevědomější a nejpřesvědčivější album, které se zrodilo z čisté vášně a dychtivosti tvořit hudbu.“

„Manifest“ je k dispozici jako CD, media book se čtyřmi bonusovými skladbami a také v několika limitovaných vinylových verzích včetně speciálních barev podle návrhů všech členů kapely. Každý z těchto vinylů vyjadřuje nejdůležitější hodnotu každého z nich: kreativitu, nezávislost, obezřetnost, chytrost, všímavost a vyrovnanost.


Kapele patří titulka čerstvé říjnového Sparku. Uvnitř najdete obsáhlý šestistránkový materiál a plakát k tomu. Společně s vydáním alba poslali AMARANTHE do světa videoklip ke skladbě „Fearless“.

Nový Spark
venku od 31. prosince
Kalendář akcí
29.01. LIVESTREAM SCOUR
12.03. LIVESTREAM NIGHTWISH
12.03. APOCALYPTICA, EPICA
13.03. PRIMAL FEAR
20.03. PRIMAL FEAR
05.05. HELLOWEEN
21.09. FROG LEAP
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
A co FAKKER!?