Nový Spark
venku od 3. ledna
Den D pro AMARANTHE, jejich „Manifest“ je venku

Den D pro AMARANTHE, jejich „Manifest“ je venku

Konečně nastal den, kdy AMARANTHE mohou zakřičet do světa z plných plic. Dosud nejepičtější album švédských metalových hrdinů „Manifest“, šesté v jejich kariéře, vychází 2. října.

AMARANTHE komentují: „Jsme hrdí a šťastní, že jsme konečně odhalili světu „Manifest“, album napsané s čistou radostí a nadšením, které ovšem téměř nespatřilo denní světlo. Čelili jsme rozhodnutí, jestli nahrát desku navzdory celosvětové pandemii, ale neměli jsme pochyb o tom, že to zvládneme a nahrávka letos skutečně vyjde. Naši dlouholetí fanoušci dobře vědí, že skupina AMARANTHE je o pozitivní a nakopávací energii a právě tuto náladu teď potřebujeme víc než kdy jindy. „Manifest“ je naše dosud nejsebevědomější a nejpřesvědčivější album, které se zrodilo z čisté vášně a dychtivosti tvořit hudbu.“

„Manifest“ je k dispozici jako CD, media book se čtyřmi bonusovými skladbami a také v několika limitovaných vinylových verzích včetně speciálních barev podle návrhů všech členů kapely. Každý z těchto vinylů vyjadřuje nejdůležitější hodnotu každého z nich: kreativitu, nezávislost, obezřetnost, chytrost, všímavost a vyrovnanost.


Kapele patří titulka čerstvé říjnového Sparku. Uvnitř najdete obsáhlý šestistránkový materiál a plakát k tomu. Společně s vydáním alba poslali AMARANTHE do světa videoklip ke skladbě „Fearless“.

Nový Spark
venku od 3. ledna
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace