Nový Spark
venku od 1. července
DIMMU BORGIR slaví třicátiny albem cover verzí

DIMMU BORGIR slaví třicátiny albem cover verzí

DIMMU BORGIR letos slaví třicet let od svého zrodu a dárkem fanouškům, načasovaným do předvánočního období, bude počin „Inspiratio Profanus“. Sbírka cover verzí, které norští blackmetalisté v průběhu své kariéry nahráli.

Osmipoložková kolekce vyjde 8. prosince u Nuclear Blast a najdeme na ní skladby z repertoáru rockových klasiků (DEEP PURPLE, TWISTED SISTER) i blackmetalových klasiků (VENOM, BATHORY), věci ukuté z německé oceli (ACCEPT), od kultovních industrialistů G.G.F.H. a rovnou dva záseky od CELTIC FROST.

Jako první reprezentant „Inspiratio Profanus“ byl vybrán „Black Metal“ od VENOM. „V té skladbě, i v tom, jak vznikla, je cosi prazvláštního, syrového a neotesaného. Bezprávnost a nebezpečí. Dělali jsme, co jsme mohli, abychom zachytili ducha dávných rock´n´rollových bohů o čtyřiadvacet let později. Děláme skladbě čest? Myslím, že jo,“ komentuje volbu kytarista Silenoz.

Album můžeš předobjednat na Sparkshopu.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace