Nový Spark
venku od 1. července
Euro Bike Fest se blíží: Pohoda u vody

Euro Bike Fest se blíží: Pohoda u vody

Euro Bike Fest není jen o adrenalinu a akci, jak bylo řečeno v předchozích příspěvcích. Je to i o relaxu a pohodě.

LÍSTKY NA EUROBIKEFEST SEŽENETE ZDE

V rámci Euro Bike Festu probíhají i tematické přednášky, či workshopy. Letos se na podiu představí například ostřílení motocykloví cestovatelé a dobrodruzi Igor Brezovar s Martinem Písaříkem a povykládají nám o svých zážitcích, které nasbírali na své cestě na motorkách přes Afriku. Jezdec Libor Podmol se pak podělí o zážitky nejen z Dakaru a Vojtěch Lavický prozradí zákulisí cesty kolem světa na motorce. Chybět pak nebudou ani prezentace záchranných složek.


Euro Bike Fest nabízí i pohled z výšky prostřednictvím vyhlídkových letů ve vrtulníku. Kdo se radši drží při zemi, může absolvovat vyhlídkovou plavbu parníkem po přilehlých jezerech. Jsme na Moravě, takže plavba je včetně neomezené degustace vína. Pro romantické duše je pak po celou dobu akce k dispozici letní kino. Produkce je samozřejmě zaměřena opět na moto tématiku. Výjimečnou specialitkou Euro Bike Festu je pak naprosto ojedinělá Ladies zóna. Jako jo, je to trochu genderově nevyvážené, ale pro pány prostě NO GO. Holky najdou své zázemí ve velkoplošném stanu, kde se o ně postarají profesionální vizážistky, kosmetičky atd. Nechybí tam dobré drinky, prezentace, pokec s profi motorkářkama a další holčičí atrakce.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
15.07. LIVING COLOUR, NANDAY
17.07. GEVURAH, VORTEX OF END
17.07. VOIVOD, ACID FORCE
21.07. AC/DC
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. KORN, SPIRITBOX
29.07. SCORPIONS
01.08. SUFFOCATION
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace