Nový Spark
venku od 1. června
Euro Bike Fest se blíží: Pohoda u vody

Euro Bike Fest se blíží: Pohoda u vody

Euro Bike Fest není jen o adrenalinu a akci, jak bylo řečeno v předchozích příspěvcích. Je to i o relaxu a pohodě.

LÍSTKY NA EUROBIKEFEST SEŽENETE ZDE

V rámci Euro Bike Festu probíhají i tematické přednášky, či workshopy. Letos se na podiu představí například ostřílení motocykloví cestovatelé a dobrodruzi Igor Brezovar s Martinem Písaříkem a povykládají nám o svých zážitcích, které nasbírali na své cestě na motorkách přes Afriku. Jezdec Libor Podmol se pak podělí o zážitky nejen z Dakaru a Vojtěch Lavický prozradí zákulisí cesty kolem světa na motorce. Chybět pak nebudou ani prezentace záchranných složek.


Euro Bike Fest nabízí i pohled z výšky prostřednictvím vyhlídkových letů ve vrtulníku. Kdo se radši drží při zemi, může absolvovat vyhlídkovou plavbu parníkem po přilehlých jezerech. Jsme na Moravě, takže plavba je včetně neomezené degustace vína. Pro romantické duše je pak po celou dobu akce k dispozici letní kino. Produkce je samozřejmě zaměřena opět na moto tématiku. Výjimečnou specialitkou Euro Bike Festu je pak naprosto ojedinělá Ladies zóna. Jako jo, je to trochu genderově nevyvážené, ale pro pány prostě NO GO. Holky najdou své zázemí ve velkoplošném stanu, kde se o ně postarají profesionální vizážistky, kosmetičky atd. Nechybí tam dobré drinky, prezentace, pokec s profi motorkářkama a další holčičí atrakce.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
02.06. METALFEST OPEN AIR
02.06. MÖTLEY CRÜE
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace