Nový Spark
venku od 2. května
Největší tuzemský motofestival Euro Bike Fest startuje už 23. května

Největší tuzemský motofestival Euro Bike Fest startuje už 23. května

Euro Bike Fest je největší akcí svého druhu v České Republice. Letošní šestnáctý ročník se koná od 23. do 26. května 2024 v areálu ATC Merkur Pasohlávky. Každoročně za nabitým programem v duchu motta: „MOTORCYCLES, EXTREME SPORT AND ROCK & ROLL“ přijíždí okolo 10.000 návštěvníků nejen z ČR. Ročníku 2023 se účastnili motorkáři z více než dvaceti krajin.

Program je sestaven tak, aby si na své přišli jak milovníci jedné stopy, tak i nemotorkáři. Vystoupí 23 kapel na dvou hudebních scénách - představí se mimo jiné HARLEJ, WALDA GANG, DOGA, ARAKAIN, TRAUTENBERK či GATE CRASHER. V dalším programu návštěvníci uvidí například mezinárodní výstavu motocyklových přestaveb Big Lake Custom nebo odpoledne bojových sportů, v rámci kterého proběhne cca 12 zápasů v BOXU, K1 a MMA. V pátek a sobotu se diváci mohou těšit na adrenalinovou FMX show a kaskadérská vystoupení. Na odlehčení jsou pak připraveny vyhlídkové lety vrtulníkem, plavby po jezerech, Zombie běh, prezentační zóny motocyklových značek, letní kino a čistě pro dámy bude k dispozici speciální uzavřená Ladies zóna. Dále také tattoo convention - Big Lake Tattoo. Besedy se zajímavými lidmi z motoscény jako Igor Brezovar, Martin Písařík a Libor Podmol. Chybět nebude ani osvěta v podobě prezentace záchranných složek a charitativních projektů.

Více informací naleznete na www.eurobikefest.cz.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace