Nový Spark
venku od 1. června
CRYSTAL VIPER nás zvou do zapovězené kaple i na české festivaly

CRYSTAL VIPER nás zvou do zapovězené kaple i na české festivaly

Polská heavymetalová banda v čele se zpěvačkou Martou Gabriel na sebe upozorňuje nově vydaným digitálním singlem „In the Haunted Chapel“. CRYSTAL VIPER se navíc během května a června dvakrát ukáží v České republice!

Skladba „In the Haunted Chapel“ pochází z EP „The Last Axeman“, které vyšlo minulý rok. Pro singlovou verzi však byla znovu nahrána. Obsahově byla inspirována příběhem H.P. Lovecrafta „The Haunter of the Dark“ z roku 1936.

„Jedná se o velmi zvláštní příběh, protože je poslední, který Lovecraft napsal před svou smrtí. Skladba samotná je založená na shuffle rytmu, pro CRYSTAL VIPER trochu neobvyklém. Zdvojené kytary jsou naší poctou legendárním muzikantům, jako jsou THIN LIZZY a IRON MAIDEN. Tato verze je trochu jiná než ta, kterou jsme vydali minulý rok na EP ‚The Last Axeman‘, protože jsem nedávno přešla z rytmické kytary na baskytaru. Přispěla jsem novou basovou linkou a teď máme na palubě i nového bubeníka Jakuba. Navíc ještě Eric i Andy nahráli jiná kytarová sóla,“ říká o novém singlu zpěvačka Marta Gabriel.

CRYSTAL VIPER na Sparkshopu

Možnost zazpívat si nový singl naživo budeme mít i v Česku, a to rovnou dvakrát. CRYSTAL VIPER zahrají 27. května na EuroBikeFestu v Pasohlávkách, poté 8. června na festivalu Hellpdays ve Frýdku-Místku.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace