Nový Spark
venku od 1. září
EUROPE na obálce Sparku i na Masters of Rock!

EUROPE na obálce Sparku i na Masters of Rock!

Švédské legendární kapely je teď všude plno. V červnovém Sparku najdete exkluzivní rozhovor s lídrem Joeym Tempestem a už 15. července si EUROPE vychutnáme naživo na festivalu Masters of Rock ve Vizovicích!

Rozhovor v nejnovějším čísle Sparku odhaluje úplné začátky kapely, pozadí největších hitů i spousty úspěšných alb, okolnosti desetileté pauzy a informaci, zda EUROPE náhodou nepracují na další desce!

EUROPE na Sparkshopu

Není Joey už unavený z neustálého hraní kapelního největšího hitu „The Final Countdown“? „I po těch letech nás stále baví ji hrát. Je to skvělá arénová píseň, kterou si užijí úplně všichni, i když třeba EUROPE tak dobře neznají. Její potenciál sdružovat lidi je ohromný a často se naplňuje.“

Tak tomu zcela jistě bude i při koncertě na Masters of Rock, kde EUROPE 15. července zahrají jako headlineři. Festival se koná od 13. do 16. července v areálu likérky R. Jelínka ve Vizovicích. Mimo EUROPE zazáří kapely KREATOR, WITHIN TEMPTATION, THE HU, AMON AMARTH, AIRBOURNE, SOULFLY, SONATA ARCTICA a další zahraniční i české metalové hvězdy. Vstupenky koupíte u nás na Sparkshopu.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace