Nový Spark
venku od 2. května
EUROPE na obálce Sparku i na Masters of Rock!

EUROPE na obálce Sparku i na Masters of Rock!

Švédské legendární kapely je teď všude plno. V červnovém Sparku najdete exkluzivní rozhovor s lídrem Joeym Tempestem a už 15. července si EUROPE vychutnáme naživo na festivalu Masters of Rock ve Vizovicích!

Rozhovor v nejnovějším čísle Sparku odhaluje úplné začátky kapely, pozadí největších hitů i spousty úspěšných alb, okolnosti desetileté pauzy a informaci, zda EUROPE náhodou nepracují na další desce!

EUROPE na Sparkshopu

Není Joey už unavený z neustálého hraní kapelního největšího hitu „The Final Countdown“? „I po těch letech nás stále baví ji hrát. Je to skvělá arénová píseň, kterou si užijí úplně všichni, i když třeba EUROPE tak dobře neznají. Její potenciál sdružovat lidi je ohromný a často se naplňuje.“

Tak tomu zcela jistě bude i při koncertě na Masters of Rock, kde EUROPE 15. července zahrají jako headlineři. Festival se koná od 13. do 16. července v areálu likérky R. Jelínka ve Vizovicích. Mimo EUROPE zazáří kapely KREATOR, WITHIN TEMPTATION, THE HU, AMON AMARTH, AIRBOURNE, SOULFLY, SONATA ARCTICA a další zahraniční i české metalové hvězdy. Vstupenky koupíte u nás na Sparkshopu.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace