Nový Spark
venku od 1. července
Facebook Sparku napaden!

Facebook Sparku napaden!

Milí čtenáři, milé čtenářky, dnes ráno jsme zjistili dosti nemilou věc. Facebookový profil Sparku nefunguje. Nemůžeme se do něj přihlásit a ani jej jakkoli měnit. Na nápravě pracujeme a prosíme vás o strpení. Díky za vaši neutuchající přízeň!

Jestli se náš profil stal terčem hackerského útoku nebo je celá věc jen technickou chybou, nevíme. Obrátili jsme se na FB službu podpory a čekáme na jejich odpověď. Jakmile se celá záležitost vyřeší, dáme vám vědět. Do té doby bude náš FB zřejmě neaktivní. Krom nemožnosti se dostat do systému se smazaly i příspěvky za sobotu a neděli 9. a 10. září. Instagram funguje i nadále.

Za výpadek se omlouváme, leč za něj nemůžeme a vůbec nevíme, jak se stal. Internetová doba umí být rovněž nemilosrdná. Na mysli neklesáme, děláme tištěný časopis, který má trvalou hodnotu a pomíjivost Facebooku nám nikdy nebyla úplně milá. Držte nám palce, ať se to rychle vyřeší.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace