Nový Spark
venku od 1. září
FIVE FINGER DEATH PUNCH servírují další singl z nového alba

FIVE FINGER DEATH PUNCH servírují další singl z nového alba

Americká metalová mašina fanouškům před vydáním očekávané desky opravdu dopřává a pravidelně jim servíruje nové skladby. Tentokrát se jedná o singl „Times Like These“.

Album „AfterLife“ vyjde 19. srpna a předobjednat si ho můžete u nás na Sparkshopu už teď.

„Times Like These“ je čtvrtá píseň, kterou FFDP pustili do éteru před vydáním desky. Po titulní skladbě v dubnu, drsné „iOU“ v květnu a zuřící „Welcome to the Circus“ v červnu.

Kapela nedávno překonala rekord v počtu po sobě jdoucích prvních míst v Mainstream Rock Chart Billboard, přičemž singl „AfterLife“ setrval na prvním místě čtyři týdny. Jednalo se o osmé první místo v řadě.

„Máme na desce spoustu nečekaných věcí,“ řekl v jednom z rozhovorů kytarista Zoltan Bathory. „Pracovali jsme na jedné skladbě a najednou nám došlo, že zní jako ze 70. let. Deska má nádech konce 60. a začátku 70. let, ale jsou tam i supermoderní a téměř futuristické věci. Když tyto písně postavíte vedle sebe, tak vyprávějí příběh.“

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace