Nový Spark
venku od 2. října
Flynn má hotovou sólovku i nové songy pro MACHINE HEAD

Flynn má hotovou sólovku i nové songy pro MACHINE HEAD

Dlouholetý šéf kalifornské metalové úderky nezahálí. Během loňského roku dokončil sedm nových skladeb pro svou mateřskou kapelu. Navíc natočil i album coverů, které se chystá prezentovat pod názvem Robb Flynn & Friends.

Z nových skladeb pro MACHINE HEAD prozatím fanoušci poznali loňský singl „Do or Die“. Zároveň byla odtajněna nová sestava kapely, kterou kromě Flynna a basáka Jareda MacEacherna nově tvoří kytarista Wacław "Vogg" Kiełtyka (DECAPITATED) a bubeník Matt Alston (DEVILMENT).

O prozatím posledním, a vcelku kontroverzním albu MACHINE HEAD „Catharsis“ jsme hovořili s Robbem Flynnem v předloňském lednovém čísle Sparku. Komu by chybělo, najde ho v našem eshopu.

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace