Nový Spark
venku od 3. ledna
GRINDER BLUES, kapela Douga Pinnicka z KING'S X, vytahuje první ukázku z nové desky

GRINDER BLUES, kapela Douga Pinnicka z KING'S X, vytahuje první ukázku z nové desky

Hard rock bluesové trio GRINDER BLUES vytáhlo z klobouků pilotní ochutnávku z chystané fošny* „El Dos“*. Skladba nese název „Gotta Get Me Some Of That“, kompletního alba se dočkáme už 24. září prostřednictvím Metalville Records.

Sestavu tvoří Doug Pinnick (zpěv, baskytara), Jabo Bihlman (kytara) a Scot „Little“ Bihlman (bicí). První zmíněný se proslavil jako zpěvák, basák a skladatel progresivně hard rockové kapely KING’S X, s níž vydal úctyhodných patnáct alb. Mimo to natočil čtyři sólovky.

„Hlavním cílem alba bylo držet se stranou od klišé. Když jsme začínali mít pocit, že se po hudební nebo textové stránce blížíme k něčemu, co působí jako obvyklá podoba blues, okamžitě jsme se otočili opačným směrem,“ vysvětluje Doug.

„Naše nové album je jako injekce adrenalinu přímo do útrob samotného žánru. Natočili jsme desítku originálních skladeb zurčících odvážnou virtuozitou a přetékajících obří energií,“ líčila už před časem sebevědomě kapela.


El Dos tracklist

01 Another Way Round
02 Everybody
03 Gotta Get Me Some Of That
04 Who Wants A Spankin
05 When The Storm Comes
06 Somebody
07 Keep Away
08 Hold Me Close
09 Hand Of God
10 King Without A Throne

Nový Spark
venku od 3. ledna
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace