Nový Spark
venku od 1. června
KING´S X vydají v září po čtrnácti letech konečně nové album

KING´S X vydají v září po čtrnácti letech konečně nové album

Existovat nikdy nepřestali, poslední léta však neprožívali nejšťastněji. A když překonali vlastní zdravotní či jiné osobní problémy, objevil se COVID-19. A tak se stalo, že od vydání posledního alba KING´S X „XV“ tento měsíc uplyne už čtrnáct let. Zároveň však trio, které ve své tvorbě už od počátku osmdesátek mísí vlivy rocku, metalu, funky i soulu, přichází s dlouho očekávanou zprávou, a totiž, že má hotového jeho nástupce. Ten vyjde 2. září.

KING´S X na Sparkshopu

„Mám pocit, že už je to věčnost, co nám vyšla poslední deska, a jsem připravený dát vám poslechnout tu nejnovější,“ říká odhodlaně frontman Dug Pinnick. „Věřím, že je na ní troška od všeho, co máte na KING´S X rádi – tři strany jedné mince, abych tak řekl. Groove nás provází.“ Deska vyjde na značce InsideOut Music/Sony Music.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
04.09. METAL!!! 2026
A co FAKKER!?
logo