Nový Spark
venku od 1. července
MegaHu aneb 5 zajímavých alb uplynulého týdne

MegaHu aneb 5 zajímavých alb uplynulého týdne

BLIND GUARDIAN – „The God Machine“

Pětice nejlépe umístěných alb v zářijovém Sparku je jako procvičování písmene B. Hned čtyři umístěné kapely začínají právě na druhé písmeno abecedy, přičemž BLIND GUARDIAN patří třetí místo hned za BEHEMOTH a BLOODBATH. Honza Kozák píše, že radost z jejich novinky „The God Machine“ by mohli mít oldschooloví fandové i příznivci novější, košatější tvorby, ale i ti, kteří z nějakého důvodu o kapele v životě neslyšeli a touží po kvalitní powerspeedové nahrávce. Jak ji vnímá sama kapela, najdete v rozhovoru jen o pár stránek dál.

Novinku BLIND GUARDIAN najdeš na Sparkshopu

KING´S X – „Three Sides of One“

KING´S X mají v redakci Sparku několik oddaných fanoušků, vedle šéfredaktora Karla Balčiráka například Michala Jakubíka, který se ujal recenze jejich po čtrnácti letech vydávané novinky „Three Sides of One“. Stejně jako Karel jí i on udělil pět hvězd: „Podstatné je, že ani po čtyřiceti letech existence neztratili nic ze své autenticity, takže jim můžete bez obav věřit každou notu.“

KING´S X na Sparkshopu

MEGADETH – „The Sick, The Dying… And The Dead!“

Na nové album MEGADETH se čekalo suverénně nejdéle v jejich kariéře, a tak je jasné, že i v redakci Sparku vládlo jisté napětí, které se promítlo do našeho obsahu. Na dvě stránky ze srpnového Actualu v zářijovém čísle navazujeme rozšířenou Galerií titánů čítající vedle obvyklých čtyř stran další tři věnované právě nové desce. Součástí Megakompletu je také komentovaná diskografie odpadlíkem Davidem Ellefsonem, který nám ještě k tomu otevřel svou duši v rubrice Deep Look Inside. Tak se začtěte a zaposlouchejte!

Novinku MEGADETH můžeš na Sparkshopu pořídit dokonce se slevou

THE HU – „Rumble of Thunder“

THE HU před pár lety způsobili poprask coby folkrockoví exoti z dalekých mongolských plání. Že je třeba je brát vážně dokládá nejen vydání druhého alba „Rumble of Thunder“, ale i to, že pět hvězd jim v zářijovém čísle udělila obvykle nesmlouvavá Jana Vrbková. Novinka dle ní oplývá „pozitivní a bohorovně klidnou energií“ a oproti debutu už prý představuje „opravdový rock, jen hraný na úplně jiné nástroje“.

Novinku THE HU pořídíš na Sparkshopu klidně i na kazetě

YUNGBLUD – „Yungblud“

Dominic Harrison aka Yungblud je idolem dnešní náctileté a čerstvě plnoleté generace, otevírajícím mnohým obousměrné dveře mezi mainstreamově přístupnou muzikou a přece jen alespoň trošku ostřejšími žánry jako je rock či punk. Vklad Ozzyho Osbourna, stále vyhledávanějšího producenta Zakka Cerviniho či výpůjčka od THE CURE na jeho aktuálním třetím albu může posloužit coby argument, že rock není mrtev, jakkoliv se ortodoxním a starým harcovníkům může zdát Yungbludovo balení krotké.

Yungbluda najdeš taky na Sparkshopu

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace