Nový Spark
venku od 1. prosince
Hard Rock Cafe Praha uctí odkaz Freddieho Mercuryho

Hard Rock Cafe Praha uctí odkaz Freddieho Mercuryho

Součástí oslavy budou časově limitované produkty inspirované Freddiem, které podpoří nadaci Mercury Phoenix Trust – milkshake, knírky a exkluzivní řada merche.

Připravte se na Freddieho! Hard Rock International jako každoročně oslaví život a hudbu legendárního Freddieho Mercuryho, v letošním roce půjde o týdenní akcí s názvem “Freddie for a Week”. Oslava bude zahájena ve čtvrtek 5. září (den narozenin Freddieho) a potrvá až do následujícího čtvrtka 12. září.

Poctu ikonickému frontmanovi složí Hard Rock Cafe Praha tématickými akcemi, časově omezenou nabídkou milkshaku a také exkluzivní řadou merchandise produktů, jejichž prodej podpoří nadaci Mercury Phoenix Trust. Tato charitativní organizace byla založena členy kapely QUEEN Brianem Mayem a Rogerem Taylorem a jejich manažerem Jimem Beachem jako vzpomínka na Freddieh, jejím účelem je podpora globálního boje proti HIV/AIDS.

Fanoušci, kteří zamíří do Hard Rock®, aby oslavili “Freddie for a Week”, si mohou pochutnat na speciálním Freddie’s Mustache Milkshake, který obsahuje kombinaci bourbonu a tmavého rumu s vanilkovou zmrzlinou a omáčkou z tmavé čokolády a je ozdobený šlehačkou s bílou čokoládou a ikonickým knírkem z čokoládové brownie.


Tento milkshake, který prostě budete chtít sdílet na svém Instagramu, bude v nabídce také v nealkoholické verzi, aby ho mohli ochutnat fanoušci každého věku. Ti, kteří budou chtít slavit tématicky oblečeni do merche inspirovaného Freddiem, se mohou zastavit v Rock Shopu (Malé náměstí 3, Praha 1), nebo navštívit stránku https://shop.hardrock.com, kde si mohou pořídit tričko nebo pin z limitované edice. Oba produkty mají na sobě obrázek legendárního Freddieho. V prodeji budou take tradiční knírky, celý výtěžek z jejich prodeje bude věnován Mercury Phoenix Trust.

“Jsme velmi rádi, že můžeme uctít památku Freddie Mercuryho jako legendárního zpěváka, skladatele a producenta pořádáním akce ‘Freddie for a Week’ v Hard Rock Cafe Praha,” říká Martina Lednová, generální manažerka Hard Rock Cafe Praha. “Freddie for a Week je skvělou příležitostí pro fanoušky přijít do Cafe a oslavit s námi ikonický život a hudbu Freddie Mercuryho a zároveň tím podpořit nadaci Mercury Phoenix Trust.”

U příležitosti oslavy Freddieho přichází Hard Rock Cafe Praha se speciální akcí, která bude tak skvělá, jako sama rocková legenda! Akce se koná ve čtvrtek 5. září od 20 hodin a odstartuje ji talkshow Petera Freestona, který byl zpěvákovým blízkým přítelem a také osobním manažerem.


“Jsem opravdu šťastný, že mohu být součástí akce, která se koná v Hard Rock Cafe Praha 5. září, v den narozenin Freddieho Mercuryho. Dává mi to příležitost účastnit se něčeho, co se v tento den slaví po celém světe. Jsem zapojen do projektu TFA, který se zaměřuje na šíření povědomí o AIDS a který založil mladý český hudebník Milan Šatník. Tento project hraje v mém životě důležitou roli, protože zvyšuje povědomí o AIDS především mezi mladými lidmi, dětmi ve školním věku, ale také mezi dospělými. Považuji to za velmi silné téma, protože tato nemoc nám před skoro 30 lety vzala Freddieho a je tu stále s námi! Přijďte a podpořte tento důležitý den s úžasnou atmosférou a hudbou kapely Queen,” říká Freeston.

Od 21 hodin se pak hosté Hard Rock Cafe Praha mohou těšit na koncert kapely Queenmania, která si zakládá na věrné interpretaci hitů skupiny QUEEN včetně kostýmů, doprovodných vokálů a proslulé kytary Red Special, kterou na koncertech používal Brian May.

Peter Paul Pačut, zpěvák kapely, se na koncert moc těší: “Piesne Freddieho Mercuryho spievam už 28 rokov a velmi si vážime to, že sme dostali ponuku zahrať a zaspievať koncert ako poctu genialnemu Freddiemu presně na jeho narodeniny 5. 9. v Hard Rock Cafe v Prahe. Genialita Freddieho je nenahraditelná a neopakovatelná a nikto ho nikdy nenahradí. Preto sme radi, že možeme svojím koncertom prispieť v tento večer.”

Večer bude od 22 hodin pokračovat live DJ setem DJ Luijacka. Vstupné na akci bude dobrovolné a všechny peníze ze vstupného budou věnovány charitativní organizaci Mercury Phoenix Trust.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
07.12. MALEVOLENCE, SYLOSIS, GUILT TRIP, JUSTICE FOR THE DAMNED
07.12. PRODIGY
08.12. HÄMATOM, MILOŠ MEIER
08.12. HARLEJ
09.12. HÄMATOM, MILOŠ MEIER
09.12. HARLEJ
14.12. HARLEJ, ECLIPSE
15.12. HARLEJ
16.12. STILLBIRTH, MONUMENT OF MISANTHROPY, BASEMENT TORTURE, ad.
16.12. BRYAN ADAMS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace