Nový Spark
venku od 2. října
Přidán poslední podzimní termín Prahy tajemné!

Přidán poslední podzimní termín Prahy tajemné!

Přelomová událost pod vlajkou Sparku, celodenní procházka vyhledávanými i neznámými zákoutími Prahy ve spojení s drsnou historií a rockovými historkami, vás evidentně baví, proto jsme připravili ještě jednu výpravu, a sice v sobotu 6. listopadu.

Prohlídky objednávejte zde

Celodenní prohlídka hlavního města je postavena jako cesta do mystické, záhadné a rovněž kruté historie Prahy a českých zemí. Průvodcem je redaktorka Sparku Zlatina Jeřábková, která je civilním povoláním profesionální průvodkyně a matičkou stověžatou prováděla třeba NIGHTWISH.

S jejím odborným výkladem, který doplňuje další člen Sparku, editor Zdeněk Pospíšil, se přenesete například do doby alchymistů císaře Rudolfa II a prohlédnete si parádní muzeum přímo v domě alchymisty Edwarda Kellyho. Podíváte se na známá místa jako Pražský hrad nebo Karlův most, ovšem s historkami z podsvětí plných násilí a krve. Prostě metal.

Grand finále celého tažení Prahou je v Hard Rock Cafe kousek od orloje. Po vyčerpávajícím výkladu o symbolice figur a znaků orloje pár piv a jídlo jistě bodne. A v ceně je i prohlídka po Hard Rock Cafe se spoustou artefaktů hudební historie.

Cena zahrnuje

- Oběd v restauraci Kellyxír

- Večeři v Hard Rock Cafe a prohlídku hudebních artefaktů s místním průvodcem

- Vstup do Muzea alchymistů s místním průvodcem

- Den strávený s redaktorkou Sparku

- Unikátní zážitek spojující historii, Prahu a tvrdou hudbu

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace