Nový Spark
venku od 1. června
Přidán poslední podzimní termín Prahy tajemné!

Přidán poslední podzimní termín Prahy tajemné!

Přelomová událost pod vlajkou Sparku, celodenní procházka vyhledávanými i neznámými zákoutími Prahy ve spojení s drsnou historií a rockovými historkami, vás evidentně baví, proto jsme připravili ještě jednu výpravu, a sice v sobotu 6. listopadu.

Prohlídky objednávejte zde

Celodenní prohlídka hlavního města je postavena jako cesta do mystické, záhadné a rovněž kruté historie Prahy a českých zemí. Průvodcem je redaktorka Sparku Zlatina Jeřábková, která je civilním povoláním profesionální průvodkyně a matičkou stověžatou prováděla třeba NIGHTWISH.

S jejím odborným výkladem, který doplňuje další člen Sparku, editor Zdeněk Pospíšil, se přenesete například do doby alchymistů císaře Rudolfa II a prohlédnete si parádní muzeum přímo v domě alchymisty Edwarda Kellyho. Podíváte se na známá místa jako Pražský hrad nebo Karlův most, ovšem s historkami z podsvětí plných násilí a krve. Prostě metal.

Grand finále celého tažení Prahou je v Hard Rock Cafe kousek od orloje. Po vyčerpávajícím výkladu o symbolice figur a znaků orloje pár piv a jídlo jistě bodne. A v ceně je i prohlídka po Hard Rock Cafe se spoustou artefaktů hudební historie.

Cena zahrnuje

- Oběd v restauraci Kellyxír

- Večeři v Hard Rock Cafe a prohlídku hudebních artefaktů s místním průvodcem

- Vstup do Muzea alchymistů s místním průvodcem

- Den strávený s redaktorkou Sparku

- Unikátní zážitek spojující historii, Prahu a tvrdou hudbu

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH
30.07. DEPECHE MODE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace