Nový Spark
venku od 1. listopadu
HEIDEN – „Musím ti tolik říct“

HEIDEN – „Musím ti tolik říct“

Brněnští post-blackmetalisté HEIDEN, jimž se věnujeme i v aktuálním listopadovém Sparku, připravili videoklip ke skladbě „Musím ti tolik říct“. Tu přirozeně najdete na jejich albové novince „Andzjel“, která vychází právě dnes, 11. listopadu.

„Je to skladba o člověku, žijícím v nehostinné přírodě, zmítaném vnitřními nejistotami a strachem z otázek, na které se nedaří najít odpovědi. Ochránit svůj způsob života je pud, vedoucí k introspekci, starým hodnotám a zvykům. Je to něco nevyhnutelného a nevykořenitelného jako víra a krev,“ říká k „Musím ti tolik říct“ kapela.

V aktuálním čísle „Andzjela“ nejen recenzujeme, ale také vám s HEIDEN přinášíme dvoustránkový rozhovor. „Já myslím, že zrovna ,Andzjel‘ se nese na vlně návratu k metalu, i když ne v tom smyslu, že bychom nahráli stejnou desku jako v roce 2009. Vokály jsou opět hlavně blackové a i zvuk je temný a tvrdý. Prostě jsme v průběhu psaní skladeb zjistili, že chceme znovu přitvrdit a že téma desky i atmosféra k tomu pasují,“ dělí se o své vnímání novinky bubeník Einsk.

Nový Spark
venku od 1. listopadu
Kalendář akcí
02.12. CHRIS BAY
03.12. WINTER MASTERS OF ROCK
08.12. ZEAL AND ARDOR, SOOMA
09.12. ARSTÍDIR
09.12. LEAVE'S EYES
10.12. URIAH HEEP
11.12. BLEED FROM WITHIN, HUMANITY'S LAST BREATH, ALLT
11.12. CROBOT
11.12. BADFLOWER, DEAD POET SOCIETY
13.12. TARJA - CHRISTMAS PEACE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace