Nový Spark
venku od 1. prosince
Herec ze Stranger Things si zajamoval s METALLICOU

Herec ze Stranger Things si zajamoval s METALLICOU

Joseph Quinn, který si v seriálu Stranger Things zahrál roli metalisty Eddieho Munsona, se sešel se členy METALLICY na festivalu Lollapalooza, aby si v backstagi zajamoval „Master of Puppets“. A dostal i speciální podepsanou kytaru.

Merch ze seriálu Stranger Things na Sparkshopu!

Titulní skladba alba „Master of Puppets“ z roku 1986 zažívá boom u mladých diváků seriálu Stranger Things. Postava Eddieho Munsona ji zahrála ve finále 4. řady, aby odlákala démonické netopýry od svých přátel.

Herec se nyní poprvé setkal s METALLICOU na festivalu Lollapalooza, kde kapela figurovala jako headliner. Před vystoupením mu James Hetfield přiznal, že je velký fanoušek seriálu už od 1. řady, a také Quinna pochválil za jeho interpretaci skladby. Herec sice hraje na kytaru od mládí, ale když se dozvěděl, že bude muset zahrát „Master of Puppets“, cvičil každý den několik měsíců, aby byl schopný scénu natočit. Před kapelou podotkl, že se s ní cítí velmi spřízněný, protože tvorbu METALLICY poslouchal celé dva roky, aby se správně připravil.

METALLICA ho následně přizvala, ať si s nimi skladbu zajamuje. Nakonec mu byla věnována podepsaná kytara s věnováním – přesná kopii té, na kterou hrál Eddie Munson v klíčové scéně seriálu.

Netflix zveřejnil video, v němž je celé setkání největší metalové kapely světa s nyní extrémně populárním hercem zachyceno.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
07.12. MALEVOLENCE, SYLOSIS, GUILT TRIP, JUSTICE FOR THE DAMNED
07.12. PRODIGY
08.12. HÄMATOM, MILOŠ MEIER
08.12. HARLEJ
09.12. HÄMATOM, MILOŠ MEIER
09.12. HARLEJ
14.12. HARLEJ, ECLIPSE
15.12. HARLEJ
16.12. STILLBIRTH, MONUMENT OF MISANTHROPY, BASEMENT TORTURE, ad.
16.12. BRYAN ADAMS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace