Nový Spark
venku od 1. března
Herec ze Stranger Things si zajamoval s METALLICOU

Herec ze Stranger Things si zajamoval s METALLICOU

Joseph Quinn, který si v seriálu Stranger Things zahrál roli metalisty Eddieho Munsona, se sešel se členy METALLICY na festivalu Lollapalooza, aby si v backstagi zajamoval „Master of Puppets“. A dostal i speciální podepsanou kytaru.

Merch ze seriálu Stranger Things na Sparkshopu!

Titulní skladba alba „Master of Puppets“ z roku 1986 zažívá boom u mladých diváků seriálu Stranger Things. Postava Eddieho Munsona ji zahrála ve finále 4. řady, aby odlákala démonické netopýry od svých přátel.

Herec se nyní poprvé setkal s METALLICOU na festivalu Lollapalooza, kde kapela figurovala jako headliner. Před vystoupením mu James Hetfield přiznal, že je velký fanoušek seriálu už od 1. řady, a také Quinna pochválil za jeho interpretaci skladby. Herec sice hraje na kytaru od mládí, ale když se dozvěděl, že bude muset zahrát „Master of Puppets“, cvičil každý den několik měsíců, aby byl schopný scénu natočit. Před kapelou podotkl, že se s ní cítí velmi spřízněný, protože tvorbu METALLICY poslouchal celé dva roky, aby se správně připravil.

METALLICA ho následně přizvala, ať si s nimi skladbu zajamuje. Nakonec mu byla věnována podepsaná kytara s věnováním – přesná kopii té, na kterou hrál Eddie Munson v klíčové scéně seriálu.

Netflix zveřejnil video, v němž je celé setkání největší metalové kapely světa s nyní extrémně populárním hercem zachyceno.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
24.03. APOCALYPTICA, EPICA
25.03. CANNIBAL CORPSE, DARK FUNERAL, INGESTED, STORMRULER
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace