Nový Spark
venku od 2. dubna
HIGH ON FIRE ohlašují bouřlivé nové album, se kterým přijedou do Brna

HIGH ON FIRE ohlašují bouřlivé nové album, se kterým přijedou do Brna

Američtí tvrďáci HIGH ON FIRE po šesti letech rozšíří diskografii o devátý studiový počin „Cometh the Storm“. Nahrávku vycházející 19. dubna předchází klipový singl „Burning Down“, v němž se zároveň poprvé uvádí bubeník Coady Willis, který se k Mattu Pikeovi přidal v roce 2021.

„Když dojde ke změně v sestavě, může chvíli trvat, než se ji podaří usadit. Zároveň je to ale příležitost, jak ji oživit a myslím, že právě to se v případě HIGH ON FIRE stalo,“ hodnotí aktuální situaci v táboře kalifornského tria renomovaný producent Kurt Ballou, který se novinky chopil po zvukové stránce.

Baskytarista Jeff Matz uvádí čerstvou ukázku: „Otevírá ji klasický Pikeovský riff. Zvukem se vrací k raným HIGH ON FIRE, ale zároveň je obohacena o nové svěží prvky. Má zabijácký groove, kterým se můžete nechat pohltit.“

V červnu se kapela album vypraví propagovat na evropské turné a hned první koncert se uskuteční 4. června v Brně, v Kabinetu MÚZ, kde kapelu doprovodí GOSPEL OF THE FUTURE.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace