Nový Spark
venku od 1. července
Květnový Spark uvádí: Matt Pike z HIGH ON FIRE – „Těsně po smrti mě navštívil ve snu Lemmy.“

Květnový Spark uvádí: Matt Pike z HIGH ON FIRE – „Těsně po smrti mě navštívil ve snu Lemmy.“

Řítící se koráb přes blýskající nebe zdobí přebal nové desky HIGH ON FIRE „Cometh the Storm“, což svou hloubkou věrohodně vypovídá o stylu, kterým se kapela prezentuje. Balancuje na vlnách srážejících k sobě chytlavé melodie a brutální výstřely riffů, objevuje mytická zákoutí antiky a zároveň dumá nad společenskými problémy, vytváří spirálu anarchie, která nabízí zajímavý a nečekaný poslechový zážitek.

Stejně jako rozhovor, který vám se všemi třemi členy kapely přinášíme v květnovém Sparku. Došlo v něm nejen na témata nové desky, ale třeba i na inspirace stojící za tou minulou, „Electric Messiah“, za jejíž titulní skladbu HIGH ON FIRE získali cenu Grammy.

„Těsně po své smrti mě ve snu navštívil Lemmy – šíleně živý,“ vypráví šéf kapely Matt Pike. „Bál jsem se, že mě seřve jako malého kluka, ale nabídl mi pomocnou ruku. Povídá, abych si nebral vše tak osobně a užíval si hudebního talentu. Za píseň ,Electric Messiah‘, skladbu, která z toho nakonec vzešla, jsme v roce 2019 dostali cenu Grammy.“

Nové album HIGH ON FIRE seženeš na Sparkshopu a začátkem června na ně můžeš vyrazit do brněnského Kabinetu MÚZ - kapela pro velký zájem přidala druhý koncert!


Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace