Nový Spark
venku od 1. července
Jakou knihu pod stromeček? Novinku od zpěváka JUDAS PRIEST nebo rozsáhlou biografii ARAKAIN?

Jakou knihu pod stromeček? Novinku od zpěváka JUDAS PRIEST nebo rozsáhlou biografii ARAKAIN?

Vánoce jsou už za rohem. Netřeba si kvůli tomu pouštět koledy, ale začít hledat dárky není špatný nápad. Co takhle doplnit knihovnu o něco, co každému metalovému nadšenci padne do noty? Pro posluchače nesmrtelných ARAKAIN nebo britských PARADISE LOST můžete pořídit biografii. Kniha „Biblical“ od Roba Halforda rozhodně není určena jen fanouškům JUDAS PRIEST, jejichž je zpěvákem. A pro každého až po uši do black metalu ponořeného je tu do poslední stránky black metalem nabitá „Black Metal: Kult nikdy nezemře“ od Dayala Pattersona. Vše můžete pořídit na Sparkshopu.

ARAKAIN - HISTORY 40

Legenda českého heavy metalu, kapela ARAKAIN, slaví neuvěřitelných čtyřicet let. Právě tuto dobu, od začátků v roce 1982 po výroční koncert v pražském O2 Universu, mapuje letos vydaná kniha. Je nabitá fakty o albech, koncertech a každém milníku kapelní historie. Nechybí ani bohatá fotodokumentace, což ocení především ti nejvěrnější fanoušci. Tu chci!

DAVID GEHLKE - BEZ OSLAV (OFICIÁLNÍ PŘÍBĚH PARADISE LOST)

Oficiální biografie kapely PARADISE LOST sleduje více než třicetiletou kariéru této britské metalové legendy. Stěžejními body jednotlivých kapitol jsou studiová alba. Kniha původně vyšla právě k 30. narozeninám kapely, ale toto druhé vydání je obohaceno o další kapitolu, jejíž středobodem je deska „Obsidian“. Tu chci!

ROB HALFORD - BIBLICAL (METALOVÁ BIBLE PODLE ROBA HALFORDA)

Zpěvák kapely JUDAS PRIEST napsal už svou druhou knihu. Po oceňované autobiografii „Doznání rockera“ upřímně sdílí své názory, vzpomínky i anekdoty o rockenrolovém životním stylu. Počínaje koncerty a groupies konče skládáním a drogami představuje jakýsi manifest „Biblical“. „Krásné zkoumání člověka a schopnosti muže milovat sebe i jiné,“ napsal o knize Forbes. Tu chci!

DAYAL PATTERSON - BLACK METAL III. (KULT NIKDY NEZEMŘE)

Jedná se o třetí svazek blackmetalové ságy anglického spisovatele a hudebního novináře Dayala Pattersona. Čtenář má možnost podrobně zkoumat depresivní black metal a dozvědět se více o norské či polské scéně (SATYRICON, KAMPFAR, WARDRUNA, ARKONA ad.). „Doufám, že všichni čtenáři ocení průzkum neznámých končin,“ říká autor v předmluvě. Tu chci!

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
18.07. VOIVOD, ACID FORCE
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace