Nový Spark
venku od 2. května
Jaroměřský Nároďák čeká Hot Metal Party

Jaroměřský Nároďák čeká Hot Metal Party

Po více jak čtyřech měsících se vrací metalová muzika zpět do Nároďáku Jaroměř, a to v sobotu 20.6.2020 akcí HOT METAL PARTY!

Jako headliner vystoupí heavy metalová legenda TITANIC. Můžete se těšit jak na skladby z aktuálního alba "Soumrak Titánů", ale i na známé pecky jako „Figurina, Metalovej svátek, Ábel, Hnusná smůla“. Připravujeme s TITANICEM další překvapení. Těmto metalovým titánům budou sekundovat energičtí METANOL a power melodici REBEL.


TITANIC PŘIPLUJE POD SOUMRAKEM TITÁNŮ

Titanic byl založen na přelomu let 1984 a 1985. Vydání prvního alba otevřelo cestu kapele i do zahraničí, např. v Bulharsku se seznámili s kytaristou Georgim Enčevem ze skupiny Impuls, který pak se stal stálým členem Titanicu. Skupina Titanic svoji činnost ukončila v roce 2002, obnovena byla roku 2009. Členem kapely je od srpna 2011 i bubeník Martin Škaroupka (Cradle of Filth, Inner Fear, Lunatic Gods, ex-Masterplan atd..). Začátkem roku 2019 nastoupil na post kytaristy Marek "Ashok" Šmerda(Cradle of Filth, ex-Root atd..) místo Georgima Enčevema.

METANOL – SEBEVĚDOMÍ JIM NESCHÁZÍ, A TO JE DOBŘE

Téhle party z Hradce Králové se neptejte, co hraje za styl - jasně, že metal! A další škatulkování? To u nich také holt nejde. Mají svůj styl. Hrají hudbu, která je prostě baví. Vše si skládají sami - hudbu, aranže, texty. Texty samozřejmě pouze a výhradně v mateřském jazyce - proč? Ne proto, že by neuměli anglicky - ale proto, že jsou ČEŠI a jsou na to hrdí! Chtějí, aby jejich texty dávaly smysl a pochopení a aby si je jejich fanoušci mohli s nimi zazpívat!

REBEL – SÍLA A MELODIE Z GOLČOVA JENÍKOVA

Čtyřčlenná formace hrající melodický metal s prvky power metalu a metal coru. Za svou čtyřletou historii Rebel odehrál několik desítek koncertů na klubových akcích a festivalech po České Republice. Na svém kontě má kapela demo „Dračí jezdec“ (2016), EP „Krvavá růže“ (2017) a singl „Znamení draka“ (2018). V nejbližších měsících se od Rebela můžete těšit na několik zbrusu nových skladeb, které budou tvořit další EP s velmi zajímavým konceptem. Vstupenky ve výhodném předprodeji koupíte zde:

http://www.narodakjaromer.cz/20-6-2020-hot-metal-party/

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
21.05. EXHORDER
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace