Nový Spark
venku od 2. prosince
Ještě jednou (a naposledy?) – BLINK-182 ohlašují vydání reunionového alba

Ještě jednou (a naposledy?) – BLINK-182 ohlašují vydání reunionového alba

Zhruba rok poté, co BLINK-182 oznámili reunion s Tomem DeLongem, oficiálně ohlašují vydání nového alba. Bude se jmenovat „One More Time…“ a vyjde 20. října. Oznam doprovází sestřih z rozhovoru s kapelou, v němž zazní též ukázka titulní skladby. V plné délce vyjde doby singl s videoklipem už ve čtvrtek, 21. září.

„Na té desce přemítáme nad tím, proč je katastrof jako je pád letadla nebo rakovina potřeba k tomu, aby se kapela dala zase dohromady,“ říká ve videu bubeník Travis Barker s odkazem na dvě zásadní události z života kapely, z nichž ta druhá nakonec vyústila ve znovushledání klasického tria.

BLINK-182 na Sparkshopu

„Pamatuju si, že jsem měl období, kdy jsem už nechtěl mít s hudbou nic společného, nechtěl jsem hrát ani koncertovat. Když jsem se ale dozvěděl, že je Mark nemocný, bylo to to jediné, po čem jsem toužil,“ ohlíží se navrátilec do sestavy Tom DeLonge. „Nebylo to o penězích ani o tom, co bylo dřív. Bylo to jen o tom dostat Marka z těch sraček a zase to rozjet.“


Nový Spark
venku od 2. prosince
Kalendář akcí
05.12. PROTHEUS
05.12. COLDRAIN
05.12. ANNISOKAY
05.12. CASKETS, THE WORD ALIVE
07.12. ALL SHALL PERISH
08.12. ABSU, ANCIENT, TRIVAX
09.12. POSSESSED, TERRORIZER, MASSACRE, NIGHTFALL, ATER
09.12. ADEPT, THOUSAND BELOW, OCEAN SLEEPER
11.12. SINISTER, PESSIMIST, GRACELESS
11.12. KRUCIPÜSK
A co FAKKER!?
logo