Nový Spark
venku od 2. dubna
JUDAS PRIEST bez Roba Halforda

JUDAS PRIEST bez Roba Halforda

Hudba a kariéra JUDAS PRIEST jsou neodmyslitelně spjaty s Bohem metalu, Robem Halfordem. Jak se ale stává i těm největším kapelám, občas se cesty jednotlivých účastníků rozejdou. I v kariéře JP se najde období, kdy za mikrofonem vládl někdo jiný. I éru Rippera Owense rozebírá náš JUDAS PRIEST speciál.

Předobjednat si JUDAS PRIEST speciál nyní

Éra s Timem „Ripperem“ Owensem má svoje zastánce, i pochybovače až odpůrce. Alba „Jugulator“ a „Demolition“ jsou v kontextu uvedeného i dle prodejů dodnes určitými popelkami v diskografii JUDAS PRIEST. Vlastně u druhého jmenovaného by se dalo hovořit dokonce o pěkném komerčním průšvihu. Ovšem basák Ian Hill s tímto zásadně nesouhlasí: „Z mého pohledu se jedná o dvě skvělá alba,“ brání jako správný srdcař nahrávky z Ripperovy éry.

Více o Ripperově angažmá se dozvíte ve speciálu.

JUDAS PRIEST speciál objednávejte na našem Sparkshopu v černě řízné verzi Judas, nebo žlutočervené variantě Priest. Každá obálka má svoje dva unikátní plakáty! Speciál vychází na stánky 7. července, avšak předobjednávky budeme rozesílat ještě před tímto datem.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. MASTERS OF ROCK
29.07. SCORPIONS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace