Nový Spark
venku od 2. dubna
K Vánocům JUDAS PRIEST, k Mikuláši srdceryvný příběh kapely MÖTLEY CRÜE a biografie Nikkiho Sixxe

K Vánocům JUDAS PRIEST, k Mikuláši srdceryvný příběh kapely MÖTLEY CRÜE a biografie Nikkiho Sixxe

Pokud váháte nad volbou správné literatury do zimních dnů, měli byste sáhnout právě po knihách napsaných vynikajícími hudebníky z kapely MÖTLEY CRÜE. Nejen, že budete žasnout nad schopnostmi vyprávění frontmana Vince Neila, zasmějete se i popláčete u silných životních příběhů jak Vince, tak baskytaristy Nikkiho Sixxe. Zatímco kniha „Tattoos & Tequila“ pojednává spíše o dění celé kapely a životě frontmana, druhé dílo „Heroinové deníky - jeden rok v životě rockové hvězdy“ zachycuje srdceryvný příběh cesty drogovou závislostí dalšího člena MÖTLEY CRÜE. Ježíškovi sice příjezd chvilku zabere, Mikuláš je ovšem za dveřmi a přece nemůže přijít s prázdnou! Knihy lze objednat na Sparkshopu.

VINCE NEIL – TATTOOS & TEQUILA

Kniha „Tattoos & Tequila“ je energická výbušná biografie jedné z nejznámějších amerických kapel MÖTLEY CRÜE, kteří vznikli roku 1981 v Los Angeles a prakticky ihned se s devíti studiovými alby a více než 80 miliony prodaných alb stali jednou z nejprodávanějších heavymetalových kapel v Americe. Nelze říct nic jiného, že notoricky známá kapela zažila Úspěch s velkým “Ú”. Koncem osmdesátých let sklidili ještě větší úspěch, neboť světlo světa spatřila směs heavy metalu a glam rocku, což se v té době dalo považovat za poměrně čerstvou novinku. V knížce „Tattoos & Tequila“ zaznamenává Vince Neil osobní zkušenosti jako zpěvák a frontman slavné kapely. MÖTLEY CRÜE vždy žili dle představ o rockovém bohémském životě. Právě tuto realitu zaznamenává Neil, který otevřeně píše o boji kapely s drogovou závislostí, alkoholem a problémy se zákonem. Do příběhu patří také syrově popsané incidenty jako heroinové předávkování baskytaristy Nikkiho Sixxe, dosavadní Neilova manželství a úmrtí dcerky Skylar na rakovinu. Výsledkem unikátního literárního díla je přesvědčivý pohled na kapelu a muže, který během své kariéry zažil nespočet vzestupů a pádů a mimo ostatní své činy založil nadační fond Skylar Neil Memorial Fund na osvětu a léčbu dětských chorob. Pokud vás zajímá ještě podrobnější info o dalším vynikajícím umělci, tato kniha ve vaší sbírce nesmí chybět! Kupuji hned!

NIKKI SIXX - HEROINOVÉ DENÍKY - JEDEN ROK V ŽIVOTĚ ROCKOVÉ HVĚZDY

Další nadupaná literatura, tentokrát je autorem baskytarista kapely MÖTLEY CRÜE Nikki Sixx. Výborný muzikant a silná osobnost nechává natěšené čtenáře nahlédnout do dávno zapomenutých deníků, jež si vedl v dobách největší slávy. Ve své knize popisuje jeden celý rok plný vzestupů a pádů, kdy mu pomalu ale jistě dochází, že by ho jeho vztah k drogám, a zejména k heroinu, mohl stát to nejcennější - jeho život. Dalo by se říct, že se jedná o rozšířené vydání neuvěřitelného příběhu přežití, který se dle New York Times stal jedním z nejdrásavějších příběhů o závislosti a naprostým bestsellerem, jaké kdy snad byly vydány. Kdysi padlá, nyní mnohými milovaná rocková hvězda s námi ve své knize sdílí syrové a fascinující deníkové zápisky z roku, kdy klesla až na samotné dno, ze kterého se kurážně opět odrazila a začala nový život. Nikki se v nových kapitolách a dosud nezveřejněných fotografiích vrací zpět k posledním deseti rokům, kdy byl již bez drog v žilách, a tudíž naprosto střízlivý. Nepropásněte příležitost si tento další unikát pořídit do své metalové knihovničky! Chci hned koupit!

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
12.05. WOLFHEART
12.05. RAMMSTEIN
15.05. 30 SECONDS TO MARS
16.05. CALIGULA'S HORSE
18.05. KING GIZZARD AND LIZARD WIZZARD
21.05. EXHORDER
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace