Nový Spark
venku od 1. prosince
Kafest počtvrté: Česko-slovenský thrash, letos říznutý šamany

Kafest počtvrté: Česko-slovenský thrash, letos říznutý šamany

Pražská Modrá Vopice bude v sobotu 11. září hostit čtvrtý ročník převážně thrashmetalového minifestivalu Kafest. Pořadatel se snaží každý rok sestavu obměňovat, přidávat perličky, ale vzhledem ke koronavirovým událostem za poslední rok a faktu, že většina kapel hrála minimálně (nebo od loňského Kafestu vůbec), rozhodl se pro "starou dobrou" sestavu kapel, které měl Kafest z drtivé většiny na úvodním ročníku. Osmičku českých kapel doplní slovenská dvojice Majster Kat a Radiation.

Postupně po 16. hodině začnou pódium uvnitř klubu i to venkovní drtit kapely Murder Inc., Radiation, Laid To Waste, Majster Kat, Kaar, Faüst, Trahir, Bajonet, 1000 Bombs a Refore.

Většina kapel představí novou sestavu nebo zbrusu nový materiál. I když jde o "staré známé", rozhodně nepůjde o něco už dávno obehraného. Třešničkou na dortu budou stoner doomoví Trahir, kteří za tmy předvedou svou ohnivou šamanskou show a budou příjemným zpestřením mezi thrashmetalovou zběsilostí.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace