Nový Spark
venku od 1. září
Kafest počtvrté: Česko-slovenský thrash, letos říznutý šamany

Kafest počtvrté: Česko-slovenský thrash, letos říznutý šamany

Pražská Modrá Vopice bude v sobotu 11. září hostit čtvrtý ročník převážně thrashmetalového minifestivalu Kafest. Pořadatel se snaží každý rok sestavu obměňovat, přidávat perličky, ale vzhledem ke koronavirovým událostem za poslední rok a faktu, že většina kapel hrála minimálně (nebo od loňského Kafestu vůbec), rozhodl se pro "starou dobrou" sestavu kapel, které měl Kafest z drtivé většiny na úvodním ročníku. Osmičku českých kapel doplní slovenská dvojice Majster Kat a Radiation.

Postupně po 16. hodině začnou pódium uvnitř klubu i to venkovní drtit kapely Murder Inc., Radiation, Laid To Waste, Majster Kat, Kaar, Faüst, Trahir, Bajonet, 1000 Bombs a Refore.

Většina kapel představí novou sestavu nebo zbrusu nový materiál. I když jde o "staré známé", rozhodně nepůjde o něco už dávno obehraného. Třešničkou na dortu budou stoner doomoví Trahir, kteří za tmy předvedou svou ohnivou šamanskou show a budou příjemným zpestřením mezi thrashmetalovou zběsilostí.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace