Nový Spark
venku od 3. června
Kafest pošesté: Thrashový uragán v pražské Modré Vopici

Kafest pošesté: Thrashový uragán v pražské Modré Vopici

Kafest je přehlídkou českého a slovenského thrash metalu a v pražském klubu Modrá Vopice ho letos čeká šestý ročník. A ten je mimořádně nabitý! Na venkovním a vnitřním pódiu se postupně představí třináct kapel. Česko-slovenskou sestavu tradičně doplňují zahraniční thrashové perličky. Akce se koná v sobotu 23. září.

Letošní sestava vypadá následovně: Catastrofy, Lahar, Faüst, Laid To Waste, Bajonet, Refore, Force Of Hell, Murder Inc., Destroy!, Mörghuul, Trazodon, litevští Phrenetix a bulharští Terravore!

Vedle ostřílených headlinerů by si fanoušci tuzemského thrashmetalu neměli nechat ujít zejména vystoupení Murder Inc. Tato parta původem z Berouna celý festival o půlnoci uzavře a půjde o úplně poslední koncert této kapely! Poslední roky byla s Kafestem spojena i páteční Welcome party. Ta byla žánrově od thrash metalu odlišná, ale letos bude poprvé celý víkend ve znamení ostrých riffů.

V pátek 22. září totiž speciálním koncertem pokřtí svou novou desku "Spiritual Exodus" česká thrashová elita Exorcizphobia! Společně s nimi vystoupí slovenští navrátilci Acid Force a jihočeští mladíci Deadroots.

Vstupenky na Kafest na místě pořídíte za 550 Kč, na páteční Welcome party za 250 Kč. V předprodeji, který běží do 15. září, jsou ceny 500+100. Všechny informace na facebookovém profilu www.facebook.com/coffeegrinder.cz nebo na e-mailu coffeegrinder.cz@gmail.com.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
11.07. MASTERS OF ROCK
15.07. LIVING COLOUR, NANDAY
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace