Nový Spark
venku od 2. května
Modrá Vopice plná metalu! KAFEST nabízí black i thrash

Modrá Vopice plná metalu! KAFEST nabízí black i thrash

Další pokračování má na programu mezi kapelami i posluchači oblíbený (převážně) thrashmetalový Kafest. Jeho pátý díl proběhne v legendárním pražském klubu Modrá Vopice v sobotu 10. září!

Na dvou pódiích zahraje třináct kapel, z toho čtyři jsou zahraniční - GRINDPAD (NL), CRIPPLED FOX (HU), TASKFORCE TOXICATOR (DE) a DEATH IN YOUR YARD (IL). Český prapor budou držet EXORCIZPHOBIA, BAJONET, V.A.R., 1000 BOMBS, HORRIBLE CREATURES, DESTROY, DEVIANCE, SIXTH DIMENSION a COMANDER. Vstupné v den konání akce činí 450 Kč. Předprodej za 400 Kč běží do konce tohoto týdne.

To ale není vše. Rozpálení, a to pořádné, fanoušků přinese už páteční večer. Pátky před sobotním Kafestem bývají vždy žánrově odlišné od následné thrashmetalové nadílky a letos půjde o černočernou blackmetalovou show! V pátek 9. září vás znesvětí české duo OČI VLKA a ZMYRNA, z Německa pak dvojice TOTAL HATE a VALOSTA VARJOON. Pro obě německé kapely půjde o premiéru na území České republiky. A to TOTAL HATE působí na scéně už dlouhých 22 let! Čeká vás dávka špičkového blacku! Vstupné v den konání akce činí 300 Kč. Kdo má z předprodeje vstupenku na Kafest, zaplatí pouze 250 Kč.

Pro více informací sleduj www.facebook.com/coffeegrinder.cz

Kafest: www.faceboook.com/events/kafest5

Black party: www.facebook.com/eventes/kafest5blackparty


Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
30.05. IRON MADEN
31.05. IRON MAIDEN
02.06. METALFEST OPEN AIR
02.06. MÖTLEY CRÜE
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace