Nový Spark
venku od 1. února
Modrá Vopice plná metalu! KAFEST nabízí black i thrash

Modrá Vopice plná metalu! KAFEST nabízí black i thrash

Další pokračování má na programu mezi kapelami i posluchači oblíbený (převážně) thrashmetalový Kafest. Jeho pátý díl proběhne v legendárním pražském klubu Modrá Vopice v sobotu 10. září!

Na dvou pódiích zahraje třináct kapel, z toho čtyři jsou zahraniční - GRINDPAD (NL), CRIPPLED FOX (HU), TASKFORCE TOXICATOR (DE) a DEATH IN YOUR YARD (IL). Český prapor budou držet EXORCIZPHOBIA, BAJONET, V.A.R., 1000 BOMBS, HORRIBLE CREATURES, DESTROY, DEVIANCE, SIXTH DIMENSION a COMANDER. Vstupné v den konání akce činí 450 Kč. Předprodej za 400 Kč běží do konce tohoto týdne.

To ale není vše. Rozpálení, a to pořádné, fanoušků přinese už páteční večer. Pátky před sobotním Kafestem bývají vždy žánrově odlišné od následné thrashmetalové nadílky a letos půjde o černočernou blackmetalovou show! V pátek 9. září vás znesvětí české duo OČI VLKA a ZMYRNA, z Německa pak dvojice TOTAL HATE a VALOSTA VARJOON. Pro obě německé kapely půjde o premiéru na území České republiky. A to TOTAL HATE působí na scéně už dlouhých 22 let! Čeká vás dávka špičkového blacku! Vstupné v den konání akce činí 300 Kč. Kdo má z předprodeje vstupenku na Kafest, zaplatí pouze 250 Kč.

Pro více informací sleduj www.facebook.com/coffeegrinder.cz

Kafest: www.faceboook.com/events/kafest5

Black party: www.facebook.com/eventes/kafest5blackparty


Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.03. CITRON
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
02.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace