Nový Spark
venku od 1. srpna
Krev a brutální rychlost. První klip z nového alba BLOODBATH není nic pro citlivé povahy

Krev a brutální rychlost. První klip z nového alba BLOODBATH není nic pro citlivé povahy

Neúprosný, zlý, ošklivý. Takový je oldschool death metal v podání švédských mistrů hrůzy. Nyní je čas na další ponor do temných hlubin hanebnosti – BLOODBATH oznamují vydání nové desky „Survival of the Sickest“, jejíž brutální skladby si budeme moci narvat do uší 9. září. Jako první ukázku Švédové vybrali singl „Zombie Inferno“. Podívejte se na videoklip plný rychle se střídajících znepokojujících obrazů.

Předobjednejte si album ZDE

Jedenáct nekompromisních nových skladeb nenabídne žádný únik od hrůz reality. Vedle dlouholetých členů a nováčka, kytaristy Tomase ‚Plyteta‘ Åkvika, se na albu objeví i plejáda hostů - Barney Greenway z NAPALM DEATH, Luc Lemay z GORGUTS a Marc Grewe, bývalý zpěvák MORGOTH.

Singl „Zombie Inferno“ je trashově-deathmetalový útok, který posluchače vtáhne do šíleného výbuchu zuřivosti. Skladba plná úzkostných riffů a zabijáckého vokálu Nicka Holmese je vizuálně zvýrazněna rychlým, krvavým hudebním videem, které působí jako pocta slavným dnům 80.let. Mrkněte sami!

Tracklist:
1. Zombie Inferno
2. Putrefying Corpse
3. Dead Parade
4. Malignant Maggot Therapy
5. Carved
6. Born Infernal
7. To Die
8. Affliction of Extinction
9. Tales of Melting Flesh
10. Environcide
11. No God Before Me


Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace