Nový Spark
venku od 1. srpna
Kytarista cenzurovaných PATHOLOGIST má vlastní grindové pivo!

Kytarista cenzurovaných PATHOLOGIST má vlastní grindové pivo!

Na počest kytaristy PATHOLOGIST se začalo vyrábět vůbec první patologické pivo v tuzemsku. Axeman Hary je léty prověřená známka grindu a jeho PATHOLOGIST jsou osvěžením pro všechny extrémní gurmány.

"V našem pivovaru jako poděkování občas uvaříme speciál věnovaný některému ze štamgastů. Každé pivo je vařeno tak, aby dotyčného nějak vystihovalo, a to i vizuálem etikety. Takže jsme měli už pivo s nízkým obsahem cukru pro diabetiky, cyklistickou desítku pro jednoho, co jezdí do hospody na kole, a podobně. Pro Haryho jsme uvařili speciální čtrnáctku, jelikož má rád tento druh piva a vyšší voltáž mu nevadí. Hodně nám také záleželo na tom, aby pivní etiketa k Harymu seděla. A prostě PATHOLOGIST byl a stále je jeho nedílnou součástí. To vidím na koncertech, jak za ním vždy chodí lidé hlavně kvůli PATHOLOGIST," vysvětluje Dan Peška z pivovaru Qásek, který v minulosti věnoval úplně první speciál této pivovarské edice baskytaristovi Kÿllerovi, jenž je taktéž úzce spjat s historií PATHOLOGIST.

Ovšem nejen slastným zlatavým mokem jsou tlející PATHOLOGIST kypřeni a do dekompozičních procesů zasáhl cenzor. "Věhlasný kanál YouTube arogantně odstranil jedinečný videoklip PATHOLOGIST ke skladbě "Cannibalistic Disfigurement", prý z důvodů porušení jeho zásad týkajících se násilného a explicitního obsahu. K vidění byl přesto takřka čtyři měsíce. Je to velká škoda, neboť autor Michael Knoten odvedl mistrovskou práci a zcela pochopil záměry kapely. Mimochodem jako umělec by si Knoten za své dosavadní celoživotní dílo zasloužil zvýšenou pozornost," upřesňuje Dwarfer B. C. z agentury Smile Music, jež nedávno uvedla na trh reedice obou dlouhohrajících nahrávek PATHOLOGIST.

Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
09.08. BRUTAL ASSAULT
14.08. LIMP BIZKIT
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace