Nový Spark
venku od 2. dubna
Kytarista Jeff Loomis odchází z ARCH ENEMY, náhrada je už známa

Kytarista Jeff Loomis odchází z ARCH ENEMY, náhrada je už známa

Stálice melodického death metalu se musí rozloučit se svým dlouholetým kytaristou Jeffem Loomisem. Rozchod probíhal v přátelském duchu a kapela má už i náhradu.

„Můj čas v ARCH ENEMY se nachýlil ke konci. Strávil jsem s kapelou devět skvělých let hraním a na turné, ale teď je čas na začátek nové kapitoly. Přeji Alisse, Michaelovi, Sharleemu a Danielovi jen to nejlepší a považuji je za celoživotní přátele. Rád bych poděkoval celé crew, která se ke mně vždycky chovala mile. Jejich tvrdá práce a oddanost kapele je neuvěřitelná a bez nich bychom nemohli žádné koncerty ani uspořádat. Ještě jednou děkuji za vaši veškerou podporu v průběhu let a přeji šťastný nový rok!“ vyjádřil se Jeff Loomis na svých sociálních sítích.

ARCH ENEMY na Sparkshopu

ARCH ENEMY se rozepsali také. Mimo jiné uvedli, že novým kytaristou kapely se stává Joey Concepcion, jejich dlouholetý kamarád, který dokonce Jeffa v roce 2018 zastupoval na několika festivalových vystoupeních.

Podle slov Jeffa Loomise to vypadá, že chystá něco nového. V ARCH ENEMY neměl svůj kreativní prostor. I když ve své předchozí kapele NEVERMORE byl hlavním skladatelem, principál ARCH ENEMY Michael Amott ho ke skládání nepustil, protože Jeff byl podle něj „silný songwriter, ale ne ve stylu ARCH ENEMY.“

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
04.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
10.05. VENDED
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace